PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40163}

Czarodziejki

Charmed
6,9 51 017
ocen
6,9 10 1 51017
Czarodziejki
powrót do forum serialu Czarodziejki

Lepsze CDA

ocenił(a) serial na 9

Od Lipca 2022 czekałem na emisję serialu w TV, w sierpniu 2023 postanowiłem szukać odcinków w internecie, znalazłem dwa zbiory na CDA i vider.info. Teoretycznie opublikowała je ta sama osoba, na CDA jednak brakuje głównie ostatnich odcinków sezonu, a ten drugi jest kompletny.
Mimo tego przynajmniej cztery odcinki są ucięty z jednej sceny, więc czekałem na emisję w TV aby to nadrobić. W połowie Lutego przypadkiem zauważyłem że emisję wchodząc w .../serial/Czarodziejki-1998-40163. Chyba od Grudnia 2023 emitują serial na SCI-FI, nie mogłem się dowiedzieć wcześniej do administratorzy zaktualizowali stronę i funkcja "Chcę zobaczyć" nie jest połączona z Programem TV.
Obejrzałem odcinek 5-18 i poczułem rozczarowanie, lektor okropny, tłumaczenie nie lepsze, a najgorsze to zmodyfikowanie czołówki.
Polecam CDA i vider.info, ludzie powiedzą że to piractwo. To nie kopiowanie tylko łatwiej dostępne archiwum.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones