PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40163}

Czarodziejki

Charmed
6,9 51 017
ocen
6,9 10 1 51017
Czarodziejki
powrót do forum serialu Czarodziejki

Najgorsi bohaterowie

ocenił(a) serial na 10

wg mnie to na pewno Billie(do czego ona byla tam potrzebna,wkurzajaca) i Dan(nudny, zamulacz,
nijaki) a wy co myslicie?

ocenił(a) serial na 10
sylwia2010r

Co do Billie fakt nie była to jakaś extra bohaterka chociaż da się ją znieść w przeciwieństwie do jej siostry. Dan mnie irytował ale głównie dlatego, że był z Piper, która jest stworzona dla Leo;)
Jednak jej rozterki między dwoma facetami zostały moim zdaniem bardzo dobrze sportretowane i podobał mi się ten wątek. Także Dan jest w porządku.

sylwia2010r

dla mnie najgorszą bohaterką jest Phoebe nie byłam w stanie jej znieść tak od połowy 2 sezonu, a co do Dana faktycznie straszny był z niego nudziarz i czekałam aż utną ten wątek :-)
pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
ana_lucia_cortez

Billy i Christy-postacie dodane na siłę,by było o czym odcinki robić.
Pamiętam,że jeszcze nie lubiłem Chrisa bo nie wiadomo było czy był dobry czy zły i ogólnie mi się nie podobał ;)

Co do Phoebe to aktorka dobra,ale wkurzało mnie to,że nie miała żadnej mocy ,którą by mogła się obronić czy atakować.

kamil665544

fakt Chris też nie od początku "nie leżał" w ogóle mało sympatyczna postać. co do Billy i Christy to niestety tak bywa przy zmęczeniu materiału i wyeksploatowaniu pomysłów, że czasem wprowadzają nowe nie do końca przemyślane wątki.

ocenił(a) serial na 10
kamil665544

Dostała lewitację która jednak okazała się zbyt,, kosztowna":-(

ocenił(a) serial na 10
Brandon568

Niezły odkop po 7 latach a co gorsze , ja nadal tu jestem...

Co do tematu, lewitacja i tak była słaba w walce z demonem.W reboocie czarodziejek dobrze załatwili tę sprawę i odpowiednik Phoebe- Maggie wcale nie jest słaba i może aktywnie walczyć

ocenił(a) serial na 10
kamil665544

Hej, przecież nie napisałem tego Tobie na złość

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones