PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40163}

Czarodziejki

Charmed
6,9 51 014
ocen
6,9 10 1 51014
Czarodziejki
powrót do forum serialu Czarodziejki
aturi

Zapewnie bedą to mało znane aktorki .

Imiona główny bohaterek po za Paige będą inne - dwie pozostałe czarodziejki to Tina i Annie .

Co do Paige - To marze o tym żeby zagrała ją Emma Stone .

Ale wiem że to wręcz nierealne , po pierwsze dlatego że po sukcesie La La Land jest rozchwytywana .

A też samo CW nie zatrudnia tak znane aktorki .

Na razie do dwóch pozostałych, czarodziejek nie mam pomysłów .

A ty masz swoje propozycje ?

buterfly

Nie podobają mi się te nowe imione,więc
Phoebe - Torrey DeVitto,Leighton Meester albo Jenna Coleman
Piper - Zuzanna Szadkowski,Judy Reyes
Paige - tutaj nie mam pomysłu :)

aturi

Również nowe imiona, tych dwóch czarodziejek mi nie pasują .

Mam tylko nadzieje że nie są one oficjalne , i zostaną one jeszcze zmienione .

Co do Piper - To moim zdaniem pasuje aktorka Peyton List - http://www.filmweb.pl/person/Peyton+List-298642

Nawet z urody przypomina Holly Marie Combs .

buterfly

Najlepiej gdyby jednak poprzednie czarodziejki zagrały :))

aturi

Szef stacji Cw nie wykluczył, pojawienia się kogoś ze starej obsady .


Ale jeżeli powrócą zapewnię zagrają inne postacie .

buterfly

Ja jednak myślę że nikt nie powinien pojawić się ze starej obsady

aturi

Twój poprzedni post, przeczy temu co teraz napisałeś .

buterfly

A dlaczego?
bo jeśli miałby zagrać inne postacie
to byłoby to całkiem bezsens
i dziwnie by mi się oglądało nowe czarodziejki

aturi

Stacja The Cw szykuje reboot serialu - I Czarodziejki zagrają już inne aktorki, dlatego raczej jasne jest że jeżeli stare czarodziejki nie powrócą już do swoich postaci .

ocenił(a) serial na 9
aturi

czy ja o czyms nie wiem? ma być remake czy ciąg dalszy ale z nowymi aktorkami?!

filmmaniak_3

Ma powstać reboot serialu z nowymi aktorkami .

ocenił(a) serial na 8
filmmaniak_3

Pomysl wznowienia Charmed dla mniej spoko ale powinni zrobic sequel, a nie prequel ktory w dodatku osadzili w 1976. Kontynuacja powinna byc o ich dzieciach ale skoro kazda miala w finale po trojce to bylaby troche za duza obsada wiec moze jakis postapokaliptyczny swiat gdzie czesc zginela- latwo byloby wytlumaczyc brak siostr Halliwell i mozna by dzieki temu zredukowac ich liczbe dzieci aby mogly byc na ekranie w kazdym odcinku bo jednak oplacic 9 i dac im wystarczajaco czasu ekranowego to byloby praktycznie niemozliwe, szczegolnie z budzetem CW.

ocenił(a) serial na 8
aturi

Piper - Serinda Swan
Phoebe - Chloe Bennet
Paige - Holland Roden

keteek

Co do Serindy Swan to nie mogę się do dziewczyny przekonać ;)

ocenił(a) serial na 8
buterfly

bardzo dobra aktorka, znam ja z kilku produkcji i zawsze wypada bardzo dobrze lub dobrze, jedynie w Inhumans wyszla srednio ale tam przez ten straszny scenariusz kazdy aktor wyszedl slabo, a wielu z tych aktorow znam i wiem, ze normalnie stac ich na duzo wiecej

keteek

Widocznie mamy inny gust ;) - Bo też widziałem ją w kilku produkcjach, ale dla mnie nie jest ona naturalna i wieje od nie pewną sztucznością .

ocenił(a) serial na 8
buterfly

to moze Eliza Dushku - juz grala podobnie napisane postacie i nawet wyglada troche tak w stylu Piper wiec moze ona

ale Chloe Bennet jako Phoebe nie odpuszcze :P bylaby idealna, nawet w Agents of Shield gra podobna rola, i z charakteru i te nieszczesliwe milosci

ocenił(a) serial na 8
keteek

ooo albo Erica Durance jako Piper - tez grala juz podobne role ;)

ocenił(a) serial na 8
keteek

Czemu większość uważa, że w tym projekcie powinna się pojawić Paige? Oryginalna obsada to Prue, Piper i Pheobe.

ocenił(a) serial na 8
diem_carpe

Wydaje mi sie, ze wiekszosc zaklada, ze jesli mialaby pojawic sie Paige to pozniej i dlatego nikt nie rozmysla o tym kto juz od poczatku mialby wcielic sie w jej role. I tak reboot Charmed zaczal wlasnie bez Paige ale z Paige. :P Lepiej nie mowic o tym gniocie. :D

ocenił(a) serial na 10
keteek

Bennet?!Sam Bennet to był ojciec Paig!
Zbieżność nazwisk nie jest przypadkowa:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones