PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40163}

Czarodziejki

Charmed
6,9 51 014
ocen
6,9 10 1 51014
Czarodziejki
powrót do forum serialu Czarodziejki

Jak już pewnie wszyscy wiedzą Prue ma być uśmiercona w finale 3. sezonu.
I rzeczywiście tak jest. Dwie siostry Halliwell odnajdują siostre-Peige i przez 4. sezony razem zwalczają zło:)
Ale w 9. sezonie Prue zostanie(jak to nazwać)... odżyje! Przez jakieś zaklecie Pheobe Piper i Peige cofają się w czasie i zabijają Shaxa(demon, który uśmiercił Prue) przed tym ja to on uśmiercił.
Jest link:(wstęp 9. sezonu czy coś:
http://pl.youtube.com/watch?v=o-CZVORalPE

fabcos

hehe nie wierz w to! Ten filmiik to posklejane momenty Charmed z różnych odcinków, które dają logiczną całość i wydaje nam się że Shannen na pewno wróci i zę będzie 9 sezon. Ktoś bardzo umiejętnie to wszystko poskładał ;d

ocenił(a) serial na 10
fabcos

tak Prue wraca, to nie bujda... super bo to moja ulubiona bohaterka! p.s. kiedy Prue umrze?? w nastepna sobote?? nie w ta co bedzie jutro ;p;p tylko w nastepna no nie??

karincia_94

Nie do końca III sezonu jest jeszcze chyba 7 odcinków , czyli za siedem tygodni.

Sebastian_17

Słuchajcie przecież nie będzie 9 sezonu. A ten filmik jest świetnie zmontowany ta scena, w której siostry niby uśmiercają Saxsa pochodzi z finału 8 sezony kiedy siostry Halliwell i siostry Jenkins ze sobą walczą!!!

ocenił(a) serial na 10
Ava_Elizabeth

Sluchaj...mam juz dosc twoich wypowiedzi na temat 9 sezonu... wszedzie piszesz ze go nie bedzie... a to nie prawda... ten filmik to nie fotomontaz... 9 sezon bedzie to juz ustalone od barzdo dawna... dziewczyno, jestes jakas nie swiatowa, zacznij czytac wiecej gazet i wchodz tez na inne stronki internetowe to dowiesz sie ze 9 i 10 sezon bedzie...

ocenił(a) serial na 10
karincia_94

moze i ostatni odcinek 8 sezonu konczy sie tak ze nic wiecej nie da sie zrobic, ale jak widac jednak sie da... 9 sezon juz kreca jakby ktos nie wiedzial... i 10 tez... i prosze cie nie upieraj sie ze nie bedzie tego 9 sezonu jesli nie wiesz bo on bedzie i zapewniam wszystkich o tym

karincia_94

Dziewczyno jest już 2017, a 9 i 10 sezonu nadal nie ma

wiktoriakaczmarczyk

Spójrz tylko kiedy karincia_94 pisała ten post :)

ocenił(a) serial na 10
Ava_Elizabeth

Zapraszam do przeczytanie tego wywiadu http://www.tvguide.com/News/charmed-hits-final/060120-01 to będziecie wiedzieć, że 9 sezon będzie;-)

whizzy1986

Po pierwsze nie bulwersuj sie tak.
Po drugie ten filmik to fotomontaż( widziała go już dawno temu)!!! Bardzo dobrze zrobiony, ale fotomontaż wystarczy spojrzeć na czołówkę( Shannen jest z trzeciego sezonu). Po trzecie dla twojej informacji czytam bardzo dużo prasy. Po czwarte jeżeli kończy się serial to się kończy( nie po to, żeby go znów ponownie odnawiać lecz po to żeby go skończyć). Po piąte czy to nie jest podobnie jak z tym, że wszędzie na fochach gazetach i.t.p pisano iż Nicole Kidman jest w ciąży. Co potem okazało się dziennikarską plotą, w którą każdy uwierzył. Ja też lubię ten serial, ale bez przesady poco kręcić tyle sezonów to chyba lekka przesada. A po szóste jeśli wasza wersja okaże się o dziwo prawdziwa( w co wątpię). To na pewno nie nakręcą następnych sezonów tylko kontynuacje filmową tak jak zrobili z ,,Seksem w wielkim mieście" i miano zrobić z ,,Przyjaciółmi" lecz Jennifer Aniston nie zgodziła się na udział i projekt zatrzymano. Zresztą nie sądzę żeby Snannen zgodziła się wrócić po tym wszystkim jak ją potraktowano. A Rose McGowan kariera się rozkręciła i zaczęła grywać w filmach dużego formatu i nie sądzę, żeby chciała powracać wstecz do serialu. Dlatego pomyśl logicznie i przeczytaj ze zrozumieniem cały mój post i się zastanów. Moim zdaniem jeśli tak będzie to nakręcą film pełnometrażowy. I to chyba najbardziej prawdopodobna wersja( moim skromnym zdaniem) podkreślam..., bo do innych osób nie dociera, że na forum filmwebu można wyrażać swoje zdanie( nie urażając nikogo). A ja właśnie tak robiłam. A, że przeszkadza ci iż ja wyrażam swoje zdanie to proszę nie czytać moich postów. Jeżeli kogoś tym uraziłam to bardzo przepraszam, ale nie zrobiłam tego specjalnie.

ocenił(a) serial na 10
Ava_Elizabeth

ok nie klocmy sie. kazda wie swoje i tyle. koniec kropka.

karincia_94

Ok tak masz racją zgadzam się z tobą...
Rozejm...

Ava_Elizabeth

Dużo ludzi chce , żeby powstały następne odcinki , i nie dziwie im się , bo też tego chce.Jest pare wersji co do przyszłości serialu , lub jej braku.Nie ma po co się sprzeczać , bo to nie mażadnego sensu , każdy kto chce może wyrazic swoje zdanie ( to chyba zrozumiałe ) , jedni upierają się , że będzie serial , drudzy , że mie a jeszcze inni przysłuchóją sie temu i stoją po środku ( ja do nich należe ).

Sebastian_17

Witam wszystkich. Na 100% jest 9 Sezon, ?CHARMED" (Czarodziejki), widziałam już "Scripty" do 9 Sezonu i Trailery, wiec dużo się zmieni. Prue powróci w 22 odcinku Sezonu 9 razem z Cole'm (Belthazor)! Wiec 10 Sezon też będzie i jest przewidziany na maj 2008 r. Aha i mówicie, że Shannen Doherty (Prue) nie chce powrócić! A wiec się mylicie, dla takich pieniędzy sama bym zagrała (Prue) :) w grę wchodzi wysoko stawka ok 120 000 $ (za 1 odcinek). Dla przykładu podam ile zarabiała, bo teraz to nie wiem ile zarabia Alyssa Milano 80 000 $ (za 1 odcinek). Wiec jest, o co się bić :)

ocenił(a) serial na 8
Dagmara12348

no to chyba dobrze ze bedzie 9 i 10 sezon...

ocenił(a) serial na 10
marta_114

ja slyszalam ze Shannen zarabiala 60.000 $ za odcinek ale to bylo przed jej smiercia. ja tez ogladalam wszystkie filmiki z zapowiedziami 9 i 10 sezonu i jestem pewna ze bedzie i bardzo sie z tego ciesze :)

użytkownik usunięty
Dagmara12348

Rozbawił mnie fragment z ujrzeniem na własne oczy "script-ów". ;)

mnie rozbawił cały ten wątek :) to przekonanie co do 9. sezonu, a to juz kręcą, a to widzialam trailery, a to scripty, a to jeszcze inne cuda wianki :D

karincia_94

Na jakim programie lecą ? ; )

fabcos

to super tak sie ciesze moja aktorka ulubiona powraca... kocham was... a co bedzie wtedy z pejcz??

monis1215

tego nie bedzie to tylko sklejanki i przy shaxie troche efektów dorobionych. 9 sezonu w ogole nie bedzie :(

fabcos

Ale fajniee....czyli będą cztery czarodziejki...heh moc czterech...

ocenił(a) serial na 10
xDDDDD

Ten temat jest z 18 lipca(!) nie będzie żadnej mocy czterech, ani sezonu 9 tym bardziej!

fabcos

I co z tego że z lipca?? Z kad wież że nie ???Słszałam już różne plotki i nie wiem w które wierzyć , ale lepiej być dobrej myśli , nie?

ocenił(a) serial na 10
xDDDDD

Kilka tematów niżej jest wątek w którym użytkownik Severin podał nam odpowiedź jednego z twórców serialu, że 9 sezonu nie będzie... (wystarczy czytać forum)

Ps. skąd, a nie "z kąd"

fabcos

Wiem..pomiliłam się czasem mi sie zdarza....Ale baaaardzo bym chciała aby był 9 sezon :)

ocenił(a) serial na 10
xDDDDD

Wszyscy byśmy chcieli, ale zauważyłem, że ktoś nam na tym forum ostatnio Nekromancję odwala :P

ocenił(a) serial na 10
Severin

lekki zastój na forum to stare wątki odświeżają;)

fabcos

Nie aż takie stare widziałam starsze :) (zaaa krótkiii)

ocenił(a) serial na 8
fabcos

Jeny czy ty nie wiesz że NIE BęDZIE żADNEGO 9 SEZONY CHARMED.Producent umarł a Constance M.Burge (ta co wymyśliła Charmed)odeszła do konukurencji.I nikt nie podejmnie się reaktywacji i wątpię czy akotoro chciało by się wrócić.

użytkownik usunięty
fabcos

Napewno nie będzie 9 sezonu mówie wam.......

użytkownik usunięty
fabcos

A i ten film to fotomontaż spójrzcie na te wideo
http://pl.youtube.com/watch?v=ZaP-FwGA4jU&feature=related
Dokładnie na 37-39sek.widać jak zabija innego demona niż tez Shaux czy jak mu tam i dom wybucha!

fabcos

I po pięciu latach mogę zapewnić, że NA PEWNO nie będzie 9 sezonu :) Są jedynie komiksy. I to wszystko :)

użytkownik usunięty
Slodki1997

Z przymrużeniem oka to Prue jednak powróciła do roli wiedźmy ;)

Slodki1997

Komiksy? Daj linka proszę!

ocenił(a) serial na 8
fabcos

Niestety 9 sezonu nie będzie. Przestano kręcić ten serial już w 2006. Poza tym skończyła im się umowa z TV bo mieli tylko na 8 sezonów. A co do komiksu to słyszałam o nim. Nawet kilka lat temu wpadł mi ,, w ręce" jeden z pierwszych szkiców postaci. Chyba widziałam to wtedy na www.charmed.pl

fabcos

Wiem że ten post był dawno temu i sam serial też ale znalazłam nowy trailer 2017
I nwm czy to jest prawdziwe ale wygląda bardzo realistyczne bo widać że aktorki się trochę zmieniły pod wpływem wieku i też aktorka która grała Prue jest podobno zdrowa bo kiedyś miała raka

CHARMED_FAN123

https://youtube/qeZqseVjQP0

CHARMED_FAN123

https://youtube/com
ZqseVjQP0

fabcos

https://youtube/qeZqseVjQP0

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones