PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40163}

Czarodziejki

Charmed
6,9 51 014
ocen
6,9 10 1 51014
Czarodziejki
powrót do forum serialu Czarodziejki

W którym odcinku Prue umrze?

użytkownik usunięty

Albo moze tak: od ktorego do ktorego odcinka trwa ten caly okres okolosmierci Prue?Na polsacie to tylko czasem moge obejrzec o 12 a nie chce przegapic akurat tych odcinkow...

ocenił(a) serial na 7

Prue umiera w ostatnim odcinku trzeciego sezonu. (3x22 All Hell Breaks Loose). W poprzedzających go odcinkach nie ma własciwie jako takiego "przygotowania" do tego wydarzenia...Teraz na Polsacie leci drugi sezon, dzisiaj był odcinek 12. Tak więc jeszcze sporo odcinków zostało:)

reesee

czesc widze że jesteś na bieżąco więc mam pytanie co sie stało z andy'm ?? przegapiłam troche odcinków a jestm ciekawa ;) pozdrówki

ocenił(a) serial na 7
ana_lucia_cortez

Andy został zabity przez demona Rodrigueza, w odcinku 1x22 Deja Vu All Over Again :(

użytkownik usunięty
reesee

tak ale wiem ze po jej smierci cos tam one beda pare odcinkow rozpaczaly itp.Czy to 3*22 oznacza ze kazdy sezon ma 22 odcinki?

ocenił(a) serial na 6

Nie, piąty i szósty mają po 23. Odcinek śmierci Prue przypada w przedostatni dzień moich ferii;P to jest coś pod koniec lutego. Jeśli masz ferie od 16 lutego to ten odcinek obejrzysz;)

użytkownik usunięty

Kiedy tak mniej wiecej ten odcinek bedzie na polsacie?musze sobie zaplanowac...

ocenił(a) serial na 7

"All Hells Breaks Loose" będzie chyba 26 lutego, jeśli dalej będą puszczać po jednym odcinku od poniedziałku do piątku:)

ocenił(a) serial na 7
reesee

"All Hell Breaks Loose", oczywiście (literówka). :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones