PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40163}

Czarodziejki

Charmed
6,9 51 014
ocen
6,9 10 1 51014
Czarodziejki
powrót do forum serialu Czarodziejki

W ostatnim odcinku 2 sezonu główni antagoniści widziani są po raz pierwszy i nazywani naradą a tu ni z gruszki ni z pietruszki już w 1 odcinku 3 sezonu nazywani są Triadą czy tylko ja źle rozumiem że Triada-Trio=Trzy nie pięć osób? ja rozumiem że pod źródłem są typowo oni ale trochę nie trzyma się to całości.

filmmaniak_3

Niestety jest wiele sprzeczności, chociażby sam wygląd Źródła co mnie doprowadza do furii! (w "Rozpętało się piekło" jest przedstawiony jako postać ze skrzydłami w czerwonym kapturze i z mieczem, a w następnym odcinku "znowu czarujemy" już jako postać w czarnej pelerynie, po za tym zmienia się kolor rąk Źródła)
Na charmed wikia jest w artylkule o Triadze jest wspomniane ze był wsród nich jeszcze jeden członek. - no właśnie triada a tu 4? Dziwne. Wygląd Triady też zmienia się na przestrzeni sezonów - teoretycznie da sięto wytłumaczyć bo prawdopodobnie są oni Zmiennokształtni ale i tak nie podoba mi się to.

ocenił(a) serial na 9
Kwiatek1243

akurat ze źródłem to na plus w piekle to epickie ale wyobrażasz sobie 4x01 i 02 ze skrzydłami i mieczem? wyglądałoby to mało realistyczne zwłaszcza że obie strony kryły się przed zwykłymi śmiertelnikami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones