PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=664652}

Czarownice z East Endu

Witches of East End
7,1 6 987
ocen
7,1 10 1 6987
Czarownice z East Endu
powrót do forum serialu Czarownice z East Endu

Otóż w odcinku nie dodali pewnej sceny, za to opublikowali ją oddzielnie. Gdy Joanna mówi Wendy,
że widziała córki po podcięciu żył, to był jej.... eee sen? Czy coś w tym stylu. Tam dowiadujemy się,
że Wendy i Joanna mają jeszcze jedną siostrę i żyje ona w piekle? Że co??? Dziwne.
Jednak najgorsze jest to, że w opisie ostatniego odcinka piszą, że stracą jedną z rodu Beauchamp.
Nie wiem, czemu... takie przeczucie mam, że to Wendy zginie albo zniknie. Bo po co nową siostrę
wprowadzają nagle? Ciekawi mnie w sumie ta nowa siostra i pytają kogo byśmy wybrali na aktorkę do
odegrania tej roli? Szczerze mówiąc to nie wiem... Pewnie i tak wybiorą kogoś mało znanego xD
Tu link do filmiku: www. video. anyfiles. pl/ videos.jsp?id=119650

USUNĄĆ SPACJĘ ;)

ocenił(a) serial na 7
aga160233

Oo nie wiedziałam o usuniętej scenie :o Dzięki za informacje :) Mi się wydaje jednak, że nie chodzi o Wendy tylko o Ingrid... W trailerze kolejnego odcinka była pokazana scena pomiędzy nią, a królem, w której zgodziła się z nim wrócić do Asgardu.. Jednak nigdy nie wiadomo jak faktycznie będzie.

ocenił(a) serial na 6
rosereed

A niech sobie wraca i tam siedzi. Doprawdy, co za irytująca dziewucha. Wszystko robi na opak. Powinna ufać swojej prawdziwej rodzince a nie dziadkowi, co zajumał ciało jej niedoszłemu wujkowi xDD

ocenił(a) serial na 7
aga160233

Mnie ona od początku irytowała, wiec mi nie przeszkadza :D

ocenił(a) serial na 6
rosereed

A właściwie nie wiadomo, czemu ona taka ważna jest, nie? Od początku kreują ja na najważniejszą. Np. jest kluczem. Ale why? xd

ocenił(a) serial na 7
aga160233

Zaczynają już komplikować ten serial;) Najpierw brat o którym nikt nic nie wiedział, teraz siostra z piekła. Mogliby się skupić na relacjach pomiędzy obecnymi postaciami, a nie wprowadzać kolejne i dodatkowo mieszać widzom w głowach.. ;) Co do Ingrid, to jest postacią najbardziej irytującą od samego początku..

aga160233

Skoro scena została usunięta, bardzo możliwe że twórcy nie wykorzystają w ogóle tego wątku. I byłoby dobrze, bo to już trochę przekombinowane by było.

ocenił(a) serial na 6
agusiek303

To znaczy ta scena, została usunięta z odcinka, bo zabrakło dla niej czasu. Uznali, że inne wątki są bardziej warte uwagi. A to wypuścili oddzielnie. Tak dodatkowo... w sieci. No czaisz :D

aga160233

na fejsie napisali ze jest to scena bonusowa i nie chodzi tu o kolejna corke Joanny ale o jej siostre ...

ocenił(a) serial na 6
Marysia111

Hmmm, a okularki nosimy na nosku? Bo chyba wyraźnie napisałam, że chodzi o siostrę Joanny i Wendy. Jak nie umiesz czytać, to się nie udzielaj i mnie nie poprawiaj ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones