PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=716233}
7,9 12 398
ocen
7,9 10 1 12398
Czas honoru Powstanie
powrót do forum serialu Czas honoru - Powstanie

5 sezon

ocenił(a) serial na 8

tego nie ma co traktować jako jakiś osobny twór - to jest po prostu wszem i wobec 5- ty sezon serialu

ocenił(a) serial na 4
mordarg

Gówno prawda to dlaczego Gubernator jest np. już w pierwszym odcinku i całkiem inne tematy są i dużo rzeczy się nie łączy, jedno dobre tylko, że po 4 serii można oglądać bo potem niektórzy giną a tu o żyli i znowu są i tak jest mała kpina to nagrać na końcu powinno właśnie być po 4 sezonie ale tak by się łączyło w całość a tu kupa i tyle.

ocenił(a) serial na 8
boli_ma_bolec

co ty za głupoty gadasz . Na początku 5tego sezonu wszyscy mowią że dopiero co było powstanie . A powstanie mamy przedstawione wlasnie w tym sezonie wiec o co ci chodzi ? A gurernator Fisher jest bo przeżył akcję pod koniec 4tego sezonu. Akcję ratowania go pomineli po prostu minął juz jaki sokres czasu.

EDIT : a widze że to jakies troll konto co trzaska 1 / 10 nie interesuje mnie twoja opinia także możesz nie odpisywać

ocenił(a) serial na 4
mordarg

Ty widzę ale nie uważnie oglądałeś bo gubernatora jak nie zabili i przeżył to Berlin miał się nim zająć i nawet jak przeżył już by nie grał sam takiego cwaniaka i raczej by nie wrócił bo dobrze wiedział ,że wszystko wiedzą. I od trolla to swoich kolegów pajacu sobie wyzywaj lub dzieci na podwórku bo pewnie takim dzieckiem w pedalskich rurkach jesteś, typowa gimbiaza, a jak by miało być po kolei to by był po po prostu 5 sezon a nie 7 można powiedzieć znasz daty w ogóle co kiedy było nagrywane sam to oglądam po 4 sezonie i masa rzeczy nie pasuję do końca co było w 4 sezonie tylko tyle ,że żyją niektóre osoby co giną w 5 czy 6 sezonie. I nie interesuj się co ja na co głosuje co ty z UB czy jakiś konfident internetowy.

ocenił(a) serial na 8
boli_ma_bolec

kurva ty sie masz za kozaka bo znasz daty kiedy co było kręcone ( pokazane jawnie na filmwebie ) a założe się że gówno wiesz o datach historycznych II Wojny światowej. Pewnie nawet nie wiesz że Fisher był postacią historyczną i najzwyczajniej w świecie przeżył ten okres. Wio chamie! koniec dyskusji

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
boli_ma_bolec

skończ...

ocenił(a) serial na 4
mordarg

I co tylko daty się łączą nic po za tym wystarczy historia Michała i Celiny byli po kłóceni w 4 serii i w 5 od razu jak się spotkali nie wrócili do siebie a w serii Powstanie byli razem i jej wszędzie szukał, jest wiele takich sytuacji jak ta i ty mi nie będziesz rozkazywał co ja mam robić i kiedy kończyć tam na wsi możesz sobie dzieciom rozkazywać.

boli_ma_bolec

Powaznie piszesz, czy przytaczasz jakies frazesy poznane z zycia? Nie wiem czy traktować cię powaznie, wiec odpowiedz, bo nei wiem czy jest sens w ogole się produkować tutaj i tłumaczyć łopatą jak bardzo się mylisz

ocenił(a) serial na 4
bini0l

Z czym ? Powstanie to osobny sezon i serial jakby był razem to by był tu a nie osobno. I w 5 sezonie tylko większość mówią ,że było Powstanie to każdy wie że w tych datach było. I większość aktorów także w Powstaniu nie grała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones