PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10015493}

Czas sprawiedliwości

Justice Served
5,0 98
ocen
5,0 10 1 98
Czas sprawiedliwości
powrót do forum serialu Czas sprawiedliwości

Już po zwiastunie można przypuszczać jaka narracja będzie w tym serialu propagowana. Biali - mordercy, czarni - ofiary. Nawet kiedy mordują, kiedy popełniają przestępstwa, są zawsze usprawiedliwiani w taki czy inny sposób (jak to chociażby miało miejsce w Czarnej Panterze)

Obym się mylił ale jak już się rzekło, zwiastun jest stosunkowo jednoznaczny a fakt, że pochodzi z netflixa nie napawa zbytnio nadzieją...

H33L

Ja tam nawet wolę jako biały jak czarni są w kinie wybielani, czuję w tedy jakąś sprawiedliwość dziejową.
Łechta to moją empatię.

soulfly777kris

Wiesz, w ramach "sprawiedliwości dziejowej" myślę, że powinieneś przekazać cały swój majątek na rzecz BLM a siebie i swoją całą rodzinę oddać czarnym pod zniewolenie. Wtedy dopiero połechtałoby to Twoją empatię.

H33L

Lepiej jak by go połechtał po dingdongu ;) albo żona

EM_DZI

jego

H33L

Dokładnie biały to zły i wszędzie jest rasizm jak była ta sprawa że policjant zabił czarnego to od razu przecież były jakieś protesty ale nikt nie mówił o tym ilu czarnych zabiło białych policjantów. Włamywali się do domów niszczyli samochody dlatego tak jestem strasznie uczulona na to słowo bo oni praktycznie we wszystkim doszukują się rasizmu

H33L


Tak, a o co chodzi? Witamy w 2022

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones