PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107402}
4,6 4 982
oceny
4,6 10 1 4982
Czego się boją faceci, czyli seks w mniejszym mieście
powrót do forum serialu Czego się boją faceci, czyli seks w mniejszym mieście

Mam pytanie odnośnie pewnego odcinka, pamięta ktoś nazwę, gdzie Gustaw pilnował domu, pięknej pani prezes i gdzie pająk uciekł:)?

ocenił(a) serial na 10
Pawlovsky

S01E10 - "Terapia Grupowa" i S01E11 - "Gustaw sam w domu". Ten drugi, poleci w Comedy Central w poniedziałek :)

BundyCh

Dziękuję serdecznie ! :)

BundyCh

Ogladasz ten serial na Comedy Central? Zauwazylem, ze nie wyrabiaja sie w czasie, w nocy, np. pisalo, ze odcinek trwa do 00;30, a trwal do 00;37 i urwali nagle odcinek i dali "Synowie" :)

ocenił(a) serial na 10
Pawlovsky

Oglądam, oglądam :)
Źle mają rozpisane serial w ramówce. Odcinki "Czego się boją" są dłuższe niż klasyczne 22-25 minut. Dodając do tego reklamy, nie ma szans wyrobić się w 30 minut. Do tego urywają czołówkę i tyłówkę.

BundyCh

Jeszcze zauwazylem, ze chyba po 22 leci jeden odcinek, bo w czwartek, wlaczylem z ciekawosci co leci i wlasnie zobaczylem odcinek z tego serialu:D Ale to chyba w ogole inne odcinki, wczoraj byl jakis z kuzynka;)

ocenił(a) serial na 10
Pawlovsky

Leci już drugi sezon. Znacznie się różni od pierwszego.

BundyCh

Sorry za skladnosc, ale sie spieszylem :D Wlasnie musze ogarnac odcinki na Comedy, albo na necie od poczatku zaczac ogladac, tamten odcinek nie przypadl mi do gustu, ale wszystkie odcinki ktore obejrzalem, sezonu 2 mi sie podobaly:) Kiedys klikalem na inny kanal, jak widzialem ten serial i widze, ze to byl blad.

ocenił(a) serial na 10
Pawlovsky

Serial jest kapitalny. Ładnych kilka lat temu kupiłem wszystkie sezony na DVD. Pierwszy sezon miał fajny klimat, niesamowita muzyka jazzowa, sporo śmiesznych akcji. Drugi już trochę inny, ale i tak był świetny. Trzeci najsłabszy z całej serii, ale i tak ciągle dobry :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones