PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=506885}

Czerwony orzeł

Águila roja
8,0 2 464
oceny
8,0 10 1 2464
Czerwony orzeł
powrót do forum serialu Czerwony orzeł

Witam poszukuję całych odcinków Czerwonego Orła (tych po 1h 20min) z napisami. Głównie 2, 3,4
sezon. Może ktoś wie gdzie to znajdę.

Angeles9906

Sa na cho mikuj. Jak znajdziesz wersje pliku tekstowego to sobie sciagniesz za darmo. Potem pobierz odc po hiszp z youtube , wrzuc napisy i gotowe.

W razie pytan pisz.

paulacisz

A masz jakieś "namiary" na chomiki które mają te odcinki?

Dzięki za odpowiedź

Angeles9906

sezon 6 i 5
http://chom ikuj.pl/Aja159/Filmy

coś nie mogę znaleźć ale na pewno musisz wpisać aguila roja pl napisy cho mikuj. i sobie poszukać , na pewno były.

tu są z lektorem:

http://cho mikuj.pl/mikabal/Czerwony+orze*c5*82%28Aguila+Roja%29-+SEZON+1-4+LEKTOR

paulacisz

Są tylko do 2x08 i 5,6 a ja szukam reszty drugiego ,3 i 4 . Ale dzięki za pomoc.

Angeles9906

są na zalukaj. tv i player. pl ;)

Anilek

ale to są te krótsze odc ( 50 min)

paulacisz

bo jest ich więcej ;) dla przykładu sezon 4 ma w oryginale 12 odcinków a na playerze jest ich 18. To nieprawda że odcinki są okrojone i nie zawierają niektórych scen. Po prostu są inaczej rozłożone. Oglądałam więc wiem ;) Pare odcinków widziałam w hiszpańskiej wersji i np. w wersji hiszpańskiej odc 5x7 w naszej to chyba 5x10 ale nie pamiętam dokładnie.

Anilek

Owszem jest ich więcej ale są okrojone np. cały pierwszy sezon ma w Polsce 17 odcinków( 50 min) a pełen ma 13 odcinków (1h 20 min) co daje 850 min wersji polskiej i 1040 wersji hiszpańskiej.

Angeles9906

racja jest ich więcej ale też faktycznie nie ma kilku scen
np.
w hiszpańskiej wersji jest scena gdzie orzeł rzuca nożem prosto w oko tego gościa z więzienia co pracuje dla komisarza, po tym incydencie zaczyna nosić przepaskę oglądając tylko polską wersje nie znajdziesz wytłumaczenia dla incydentu z pojawieniem się tej opaski ,bo go po prostu nie ma.

są też takie malutkie wycinki jak np. kiedy gonzalo został postrzelony w pierś i Huan go ratował w hiszpańskiej wersji jest pokazane więcej, jest najazd kamerą kilka razy na ranę ,a nie jak w polskiej wersji raz...

takich scen jest dużo więcej.

prawda jest taka,że my w Polsce nie pokazujemy tyle cierpienia, bólu i nagości jak w Hiszpanii.
my tego raczej staramy się unikać , a Hiszpanie pokazują tego ja najwięcej się da.
dlatego też te sceny są trochę okrojone.

Hiszpanie też wola zrobić tak długie odc zamiast je rozdzielać by nie przerywać jako tako fabuły. W tym serialu akcja toczy się szybko a nie jak w modzie na sukces ,że w odcinku 3256 parzą herbatę a 50 odc później ją piją. Dla Hiszpanów tak długie odc to udogodnienie mające na celu ciągłość fabuły, a nie przerywanie jej a potem pojawiają się pytania ,,o co w tym chodziło?", nie wiemy bo to było w poprzednim odcinku...
A Polacy jak zwykle muszą coś kombinować :rozdzielać odcinki itp.

paulacisz

http://cho mikuj.pl/KGKGKGKGKG/Publiczne/*c3*81guila+Roja+PL/Pliki+tekstowe.txt/*c3*81guila +Roja+-+Czerwony+Orze*c5*82+T01C01+%281%29++Napisy+PL+-+Czerwony+Orze*c5*82,6467 64052.txt

tutaj znalazłam te odc chyba są dobre.

w razie czego pytać ;-) czy to o odc czy o serial czy o fabułę.

Ja obejrzałam już cały serial teraz oglądam 6 sezon także jestem do dyspozycji ;-).

paulacisz

Nie mogę skopiować linku. Ale chyba wiem co to jest i tam są pliki tekstowe od 1x01 do 2x08 a później do szóstego sezonu. Dzięki wielkie że tak szukasz.

paulacisz

Na razie z braku całych odcinków oglądam polską wersję i nawet zwróciłam uwagę na tą opaskę na oku, zastanawiałam się nawet skąd się wzięła.

ocenił(a) serial na 9
paulacisz

Ja zauważyłam że u nas też są poprzestawiane niektóre sceny, nie przytoczę żadnej bo dawno oglądałam i nie pamiętam.

Angeles9906

No to już :< a tak sie cieszyłam że obejrzałam całe. W każdym bądź razie zwracam honor ;)))

Anilek

nie ma sprawy szukałam jeszcze ale nic z tego.
jak chcesz obejrzeć większość scen z orła które usunięto o zajrzyj tutaj.
ja oglądałam tylko polską wersję i tymi scenami sobie trochę nadrabiam ;-)

https://www.youtube.com/channel/UCD9lnpt5UR91KJkIFouepgQ

ocenił(a) serial na 9
Angeles9906

Tak, niektóre sceny są wycięte, ale jest ich niewiele. Wydaje mi się że nie znajdziesz tych sezonów których poszukujesz bo są jeszcze nie przetłumaczone a zajmują się tym z tego co wiem tylko 3 chomiki

lolita5

Wiem że kiedyś było gdzieś przetłumaczone ale później strona została usunięta , a na ch omiku na którym to było już nie ma i po prostu się zastanawiałam czy ktoś ma albo wie gdzie znaleźć.

Angeles9906

Wiem że to pytanie było już dawno ale czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć jaka jest różnica miedzy tymi odcinkami które mają po 50min od tych które mają 1h 20min ? Te kolejne 30min jest pomijane ? Nie przekładają tego na kolejny odcinek ?

Shachi

Gdzie mozna obejrzec sezon 6 oprócz gryzonia bo tam trzeba kupowac transfer

Shachi

1. Polskie odcinki sa krótsze bo sa cenzurowane i fabula jest zmieniona.
2. Po hiszpansku z napisami hiszpanskiego sa odcinki na http://www.rtve.es/alacarta/videos/aguila-roja/capitulo-1-aguila-roja/383800/
ja sobie pobralam wszystkie odcinki za pomoca rozszerzenia Video Downloader professional i pobralam z internetu napisy (do 5 angielskie a od 5 sa polskie gdzies)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones