PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=506885}

Czerwony orzeł

Águila roja
8,0 2 465
ocen
8,0 10 1 2465
Czerwony orzeł
powrót do forum serialu Czerwony orzeł

hej czy skracają odcinki???
pisze że serial ten tra 1godzinę i 30 minut , ale jak oglądam to trwa 55 minut.

ocenił(a) serial na 10
lunadreams

Niestety tak, tvn7 bardzo ucina odcinki, nie pokazuje rowniez co bylo i bedzie w kolejnych odcinkach ;/ urok tego kraju...

lunadreams

Tak odcinki są skracane, oryginalne po hiszpańsku można oglądnąć na jednej stronce ale nie mam jej teraz pod ręką jak znajdę to zaraz wyślę ci linka do niej tylko że po hiszpańsku są te odcinki :)

ocenił(a) serial na 10
stokrotka251

na kino...maniaku są odcinki do 12 :) potem można oglądać na chom....iku o dziewczyny o niku aja159 jak dobrze pamiętam tam są całe z napisami :)

princes125

Na kinomaniaku masz wszystko sezony, jednak bardziej mnie interesuje wersja 90 minut, a nie 55.

Savio_Dan

Princes125 wejdź na google.es wpisz Aguila Roja i wyświetli ci się główna stronka tam w zakładce chyba 2 masz wszytstkie sezony i odcinki po Hiszpańsku i w całości

ocenił(a) serial na 9
lunadreams

Niepotrzebnie wprowadzacie ludzi w błąd. To prawda że odcinki są krótsze niż w oryginale, ale jest ich więcej w danej serii,co oznacza że nie są skracane, a jedynie inaczej cięte. Jestem na bieżąco z tvn7 i już się bałem że dużo mnie ominęło...

LukaPajk

LukaPajk są skracane i to na maksa jak ostatnio dziewczyny w grupie podliczyły to brak około 1/3 scen :) I na 100% wole oryginalną wersje choć mało rozumiem, ale jest tam wszystko, a nie tylko część. Te cięcia to robota Hiszpanów bo to oni dzielą odcinek, a nie tvn7.

ocenił(a) serial na 9
kinga_szynder

Więc tvn7 wyświetli 19 odcinków czy będzie ich więcej?To co tvn7 pokaże w 19 odc w hiszpańskiej wersji jest w 13. Więc nie będzie reszty odcinków?

ocenił(a) serial na 9
kinga_szynder

Ale jak to jest możliwe? Przecież serial nie trzymałby się kupy gdyby był tak drastycznie skracany...próbowałem porównać to z oryginałem i tak jak selena_77 napisała, sceny z 19 odc na tvn7 odpowiadaja tym z 13 odcinka oryginału. Nie widziałem nic czego by nie było u nas. Podajcie jakiś przykład ominiętej sceny z poprzednich serii

ocenił(a) serial na 10
LukaPajk

w tym sezonie nie ma połowy scen i bardzo mnie to denerwuje oglądałam całe odcinki ale z polskimi napisami i tam jest duzo scen , których tu nie ma i strasznie mnie to denerwuje...ciekawe jak finał rozwiążą skoro nie było tego jak Margarita poznała Patrica ani jak córka księżnej , która sie zabiła została umieszczona w kominku u Santillana...Laura ciekawe jak się szybko dostanie do pałacu i dziecko porwie...Obstawiam że finał w telewizji będzie daremny i niezrozumiały...

ocenił(a) serial na 9
princes125

Ale scena gdzie Margarita poznaje Patrica jest w hiszpańskim 15 odcinku a u nas jest dopiero to co w hiszpańskim 13. Więc może jednak takiego momentu nie wytną, bo całość nie będzie trzymać się kupy.

ocenił(a) serial na 10
selena_77

dziś był niby finał sezonu i niestety nie było tego jak Laura porwała dziecko króla, jak Hernan zabił matkę , ani jak Gonzalo ją odnalazł...nie było porwania Irene ani jej powrotu ani długo oczekiwanego powrotu Lukresji , która rodzi syna...Więc lepiej oglądać na necie a z tego co zrozumiałam po hiszpańsku to 6 sezon zaczyna się w marcu tak pisze na facebooku na hiszpańskim aguila roja...

ocenił(a) serial na 9
princes125

To nie pokażą dalszych odcinków z 5 sezonu? Może puszczą je za jakiś czas? Przecież to bez sensu żeby tyle rzeczy uciąć, zwłaszcza wątku z Laurą.

ocenił(a) serial na 10
selena_77

bezsensu...niestety....od kutra nie ma w programie czerwonego orła i raczej wątpię żeby puścili resztę...chetnych oglądania całości zapraszam do dziewczyny o nicku aja159 tam sa odc, od 13 na chom....ikuj...a od 1-12 na kino....maniaku

ocenił(a) serial na 9
princes125

Ja obejrzałam dzisiaj 19 odcinek i się strasznie oburzyłam, tyle czekania na Lucrecie a finał niewiadomo skąd się wziął.. chyba wolę oglądać po hipszańsku już. Kiedyś byly odcinki na kinomaniaku z napisami. No ale niestety.

ocenił(a) serial na 10
NaomiClark_

Lucrecia jest w oryginale rodzi syna , Hernan zabija swoja matkę czego tez nie ma pokazane...Połowę tego co jest w hiszpańskiej wersji nie ma u nas u nas skończyli na 13 odc, a gdzie reszta...wszystkim , którzy chcą zobaczyć całego orła polecam chomik.....uj dziewczyna o nicku aja159

ocenił(a) serial na 9
princes125

dokładnie, na początku myślałam, że nie wycinaja, ale zauważyłam w odcinkach, które najpierw oglądałam w wersji hiszpańskiej, że sceny są albo krótsze, albo ogólnie wycięte..;/

użytkownik usunięty
lunadreams

Serial w oryginalnej długości trwa równo 60 minut.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones