PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=506885}

Czerwony orzeł

Águila roja
8,0 2 464
oceny
8,0 10 1 2464
Czerwony orzeł
powrót do forum serialu Czerwony orzeł

jak sie skonczyl? obejrzal juz ktos? obejrzalam 1 necie tylko 13odc i nie moge znalezc wiecej a nie mam kiedy ogladac na tvn7 a poza tym oni ucinaja odcinki.

ocenił(a) serial na 10
mania19

to ze ucinaja nie znaczy , ze nie pokazuja, oni zmniejszaja odcinki, a to co utna pokazuja w kolejnym

ocenił(a) serial na 10
mania19

Ja widziałam wszystkie odcinki i sa obciete nie ma niektórych scen...Szkoda że Komisarz zabije swoja matkę za to , że porwała dziecko króla...Łucrecia rodzi syna w ostatnim odcinku...Irene Gonzalo ratuje od szaleńca , który zabija kobiet...Margarita nie wyszła za mąż za anglika , gdyż Gonzalo( Czerwony Orzeł) ją uratował...Satur zatrzasł się gdzieś w jakiejś komnacie i to był koniec...Jak chcesz coś wiedziec to pisz..

princes125

a wiedzial ze to jego matka? co z synem Lukrecji? i z ta babka i synalkiem co jest niby markizem santijana?

ocenił(a) serial na 10
mania19

Komisarz nie wiedział , że to jego matka za to Gonzalo przebrany za Czerwonego Orła odsłonił twarz i powiedział swojej matke : to ja twój syn Gonzalo ona się uśmiechnęła i umarła....Lukresja powiedziała do Kataliny nie możesz nikomu o tym powiedzieć...zapomnij o tym , że widziałaś to dziecko i zapowiedziała że musi powrócić i odebrać pałac tym drugim...Ten nowy Santiana był w więzieniu ale Komisarz go uratował niestety...nie było pokazane...Czyli w 6 serii oni będąi wtedy powróci Lukresja )

ocenił(a) serial na 9
princes125

nie rozumiem kilku rzeczy, widziałam 19 odcinków 5 sezonu, pisze, że odc. 19 jest ostatnim, ale nie ma tam nawet Lucreci pokazanej, więc jak to w końcu jest, odcinek, ktory ja oglądałam kończy się na wizycie Laury u królowej i króla.;c zdezorientowana jestem aktualnie. ;/

ocenił(a) serial na 10
NaomiClark_

Na tvn 7 nie został wyemitowany cały 5 sezon. 5 sezon ma chyba 18 odcinków po 1,5 godziny a u nas pokazali 19 odcinków po 55 minut. Czyli nie widziałaś jeszcze ostatnich 5 odcinków 5 serii.

ocenił(a) serial na 10
gosia_5

powiedzcie, gdzie oglądaliście 5 sezon? ja widziałam 7 odcinków na yt, ale chyba pełne bo były podzielone na 4 części każda po jakieś 15-20 minut. skończyło się na tym jak Gonzalo odnalazł Alonzo i usłyszeli jak zapowiadali śmierć Huana przez ścięcie i na tym koniec, reszty nie mogę znaleźć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones