PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36277}
5,9 8 177
ocen
5,9 10 1 8177
Czterdziestolatek. Dwadzieścia lat później
powrót do forum serialu Czterdziestolatek. Dwadzieścia lat później

Słabiutko.

użytkownik usunięty

Szkoda czasu na kontynuację czterdziestolatka. Oglądając to naszła mnie myśl że nakęcą jeszcze czterdziestolatka czterdzieści lat pózniej. Przez całe trwanie serialu inżynier Karwowski będzie albo leżał w łóżku albo poruszał się na wózku. W sumie nigdy nie wiadomo jaką niedorzeczność wymyślą twórcy aby zarobić na klasyce.

Jakiś rok temu czytałem w jednej z gazet z programem, że Gruza ma w planach nakręcenie kolejnej kontynuacji pod roboczym tytułem "Studenci" : )

ocenił(a) serial na 7

Nakręcony 1 odc. w 2009, premiera tv dopiero 2018.
Po nakręceniu tego prywatnymi metodami Gruza chodził z tym na zachętę do TVP aby produkcja
dała szmal. Kolejne podejścia trwały do 2011/12 roku - w efekcie zbliżaliśmy się do faktycznego "40-latka,40 lat później" zgodnie z pierwotną piosenką Andrzeja Rosiewicza (na drugie tyle teraz przygotuj się...).
Niestety zarząd nie był tym zainteresowany, po wielokrotnych próbach powiedziano wprost:
"Nikt nie da pieniędzy na ludzi stojących nad trumnami..." To był definitywny koniec tego projektu, sam Jerzy Gruza zaś obwieścił, że nie zrobi już żadnego filmu.
W efekcie skończyło się na słuchowisku Polskiego Radia w formie "Matysiaków".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones