PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=399264}

Czysta krew

True Blood
7,4 73 964
oceny
7,4 10 1 73964
6,4 5
ocen krytyków
Czysta krew
powrót do forum serialu Czysta krew

Niby była wredna,ale mimo wszystko mi jej trochę żal..

CzarnaMamba_1277

Ja tam jej życzyłam gorszego losu.

użytkownik usunięty
yvonneD

Heh, a co jest gorszego od bycia uwęzioną w piwnicy i wykorzystywaną przez żądnych krwi krwiopijców? I pewnie już do końca jej marnego życia...

Oj jest wiele gorszych rzeczy. Dużo gorszych.

użytkownik usunięty
yvonneD

No wiem, mogę sobie wyobrazić - niestety (a może stety?) nie zabiją jej, bo jest im potrzebna żywa. Także będzie żyć na tyle długo, na ile wytrzyma - wszystko zależy, ile krwi z niej wypompują :)

Dobrze, zasłużyła. A krew się regeneruje, więc może im "służyć" jeszcze przez dziesiątki lat :P

użytkownik usunięty
yvonneD

Tak swoją drogą, to los Sary przypomina mi trochę podobną fabułę w jakiejś książce o wampirach - tam tez złapali młodą dziewczynę, która była początkowym łowcą wampirów (należała do jakiegoś tajnego Bractwa, walczącego z tymi stworami) i przez około miesiąc przetrzymali ją w jakiejś piwnicy, wykorzystując jej ciało, pijąc jej krew - co ciekawe, te wampiry nie były jakimiś prymitywnymi czy skrajnymi sadystami (tortury, narzędzia, odrywanie kończyn - nic z tych rzeczy) - ale manipulowali jej umysłem i wmawiali, że odczuwa rozkosz, gdy zabawiali się z nią. Gdy więc już ją uwolniono, dziewczyna była na granicy szaleństwa.

Też to czytałam, daaawno temu. Nie była to czasem "Akademia wampirów"?

yvonneD

Akademia Wampirów była troszkę o czymś innym choć tam także był motyw porwania ;)

yvonneD

Hyhy, "Akademia wampirów" jest książką młodzieżową ;)

ocenił(a) serial na 6

Ktoś może zna tytuł tej książki ? Z góry dzięki.

użytkownik usunięty
AbeJenkins

Wiesz co, akurat szukałam od jakiegoś czasu tytułu tej książki (wypadł mi z głowy, nie pamiętam tez autorki) bo bym sobie chętnie poprzypominała :)
Niektóre fragmenty były świetne, a niektóre przerażające - akcja działa się bodajże w Nowym Yorku, a te wampiry były w sumie nietykalne dla zwykłego śmiertelnika, gdyż chroniły je pozycja i pieniądze - taka młoda i naiwna łowczyni wampirów była więc dla nich niezłym kąskiem :)
JAk w końcu odszukam, to dam znać, obiecuję :)

AbeJenkins

Ostrze Archanioła Nalini Singh

użytkownik usunięty
magdabacik

O właśnie, to ten tytuł! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones