DNA
powrót do forum 1 sezonu

Mam nadzieję, że będzie drugi sezon, bo ta historia nie może się tak skończyć, nie przyjmuję tego w ogóle do wiadomości.

beciunia

To chyba było najlepsze zakończenie ... Wiem straszne... Matka Andrei zaczynała nowe życie, a dziewczynka nie znała duńskiego... Prawda zabiła by polska matkę.... Mój Boże zakonnice to czyste zło

ocenił(a) serial na 7
maus221

Widzial dramat pierwszej odnalezionej dziewczynki, skomentowal do ex zony, ze chyba nie bylo warto, czulam ze tak niestety zrobi... trudno oceniac, ale to chyba jednak dowod ogromnej milosci do dziecka...

ocenił(a) serial na 8
beciunia

Mam pytanie. Według moich Rodziców bohaterka grana przez Zofię Wichłacz miała świadomość, że nie wychowuje swojego dziecka. Też tak to odebraliście?

ocenił(a) serial na 8
Ania_g84

Dobra, Rodzice mieli rację :) Już zrozumiałam:)

Ania_g84

A możesz wyjaśnić skąd takie spostrzeżenie? Bo nie było to jakoś wyraźnie zaznaczone w serialu :p

ocenił(a) serial na 8
ah40apacz

Kiedy ten grubszy facet przyjeżdża do niej do Polski, a ona grozi mu policją. Wtedy mówi do nie: I co im powiesz? Że ukradłaś dziecko? A ona na to: Wy ukradliście moje. Tuli mocno małą i mówi:To moja córka. Wtedy przekazuje jej papiery i mówi o tym ośrodku w Paryżu. Chyba ta scena najbardziej przekonała mnie do tej teorii

Ania_g84

Faktycznie, nie zwróciłem na to uwagi. Dzięki za wyjaśnienie

ocenił(a) serial na 8
ah40apacz

Przecież dziecko policjanta miało kilka miesięcy, a jej było jeszcze noworodkiem. Trudno byłoby się pomylić

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones