PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=643631}

Shut Up: Flower Boy Band

Dak-chi-go Kkot-min-nam Baen-deu
7,8 563
oceny
7,8 10 1 563
Dak chi go Kkot min nam Baen deu
powrót do forum serialu Dak-chi-go Kkot-min-nam Baen-deu

Produkcja po prostu cudowna, obowiązkowa pozycja na liście dla każdego miłośnika dram. Każda drama która teraz powstaje jest schematyczna, zaczynając pierwszy odcinek już się mniej więcej można domyślić zakończenia. Jednak mam wrażenia, że ta drama odbiega od utartych ścieżek. Ukazuje nie tylko miłość romantyczną, ale również miłość braterską, do kumpli z zespołu, miłość do rodziny oraz problemy wyborów pomiędzy tymi najważniejszymi dla człowieka wartościami, miłość, przyjaźń, strata, rodzina, pieniądze, sława a bieda, dojmująca samotność, bariery społeczne, wykluczenia klasowe, a w tym wszystkim nastolatkowie pozostawieni samym sobie, na progu dorosłości którzy próbują odnaleźć siebie. To drama jest na zupełnie innym poziomie niż pozostałe, przy niej wszystkie które do tej pory uważałam za świetne - blakną. Musicie obejrzeć, a nie pożałujecie, ja połknęłam ją w ciągu 1 dnia, jak zaczęłam nie mogłam się oderwać aż do 16 odcinak, a soundtrack genialny - ściągnęłam piosenki Eye Candy i słucham je na okrągło...

DaGaaaa_1714

Do tego jeśli ktokolwiek gdzieś oglądał podobną dramę, proszę dać znać :D :D
Ps. oczywiście, aktorzy są również niesamowici, chwytają za serce :D nie da się ich nie pokochać :)

DaGaaaa_1714

A gdzie mogę ja obejrzeć oto jest pytanie ?Była bym wdzięczna za podpowiedz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones