PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=562182}
5,1 7 242
oceny
5,1 10 1 7242
Daleko od noszy 2
powrót do forum serialu Daleko od noszy 2

Pierwsza seria była nawet zabawna. Ale druga to całkowita porażka, dodali paru pajaców
jak Kryszak i Rutkowski którzy udają śmiesznych co im nie wychodzi jak i cały humor został
kompletnie uproszczony do najniższego poziomu.

ocenił(a) serial na 6
zeipap

zgadzam się ,tego gówna nie da się oglądać...nawet intro zje*ali

zeipap

Polsat już tak chyba ma, że jak coś chcą ulepszyć to tylko pogarszają Tak samo było z Miodowymi latami i ze Światem Według Kiepskich. Jedynie Rodzina zastępcza po zmianach trzymała jakiś poziom.

ocenił(a) serial na 6
nick2008

ale też nie za wysoki...nowi bardzo irytujący (bachory,Michał,matka i ojciec Michała)

kamil665544

Mówiłem raczej o Początkach "Rodziny zastępczej plus". Rozwinięcie wątku Jędrulów, dom Majki itp...

ocenił(a) serial na 6
nick2008

chyba że tak ;p początkowe były jeszcze dobre ale bliźniaki i dorotka/wojtek...

ocenił(a) serial na 1
zeipap

niby większość wie, że DON 2 jest okropny a ocenę ma wysoką, ponad 5. To chyba tylko o ciut mniej niż jedynka. To dopiero jest tajemnicze zjawisko! Jak dwie serie tak skrajnie różniące się poziomem żartów mogą mieć podobne oceny?

ocenił(a) serial na 4
MegaSzczota

Ludzie prawdopodobnie mylą serie: dwójkę z jedynką.

ocenił(a) serial na 7
zeipap

A ja nie do końca się zgadzam. Faktycznie dwójka jest gorsza od pierwowzorów ale akurat Kryszak dużo wnosi. Wg mnie oczywiście.
Od Rutkowskiego natomiast bardziej wkurza mnie ten pedał

ocenił(a) serial na 3
zeipap

No niestety, DON 2 jest zauważalnie gorszy od jedynki. Kryszak i Rutkowski wprowadzeni zostali zupełnie niepotrzebnie, bo bez nich serial znakomicie dawał sobie radę, a oni więcej - moim zdaniem - psują niż pozytywnego dodają.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones