PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=153439}

Daleko od noszy

5,4 33 592
oceny
5,4 10 1 33592
6,0 6
ocen krytyków
Daleko od noszy
powrót do forum serialu Daleko od noszy

Jakie odcinki Waszym zdaniem były najlepsze??? Mi najbardziej podobały się 50. urodziny Kidlera i to z jego pogrzebem, co wymyślali napis na szarfę... a Wy jak uważacie??

Kreseczka

witaj
zacznę od tego ze uwielbiam Wawrzeckiego poprstu:)w noszach bawi do łez niekiedy
najlepsze są klapsy z biura Łubicza(ordynatora)
-kidler!!!!zamnij sie wreszcie!!!

-juz sie zamknołem Panie oordynatorze, mozna powiedziec ze nic niemowiłem:):)
Geniusz dla mnie poprostu
Ale w serialu Buła i Spuła też bardzo dobrze bawił
gorzej Złotopolscy(ehhh ale to inna para kaloszy:)
odcinek z wampirem na odziale chyba najbardziej zapadł mi w pamięc
(aa jeszcze ten w którym zona jakiegos notabla przywiozła swoje kwiaty do szpitala i wszyscy zachowywali sie jak w dzungli hahahah)
pozdro

Borys_screw_you_guys

dla mnie najlepsze były te co co robili przedstawienie - Zemste. Za****ste teksty!!!

ocenił(a) serial na 10
badger

Każdy odcinek ma coś w sobie i nie mam najbardziej ulubionych. A Kidler wymiata po prostu :) Cud że mamy takiego świetnego aktora.

shreew

Najlepszy odcinek moim zdaniem to ten w którym ordynator handlował zwłokami. Uśmiałem się do łez. W ogóle świetny serial komediowy

ocenił(a) serial na 10
badger

"Zemstę" wystawiali dwa razy. W jednym powalił mnie na kolana tekst, że:
"pacjent Nowak przystał do zielonych".

Borys_screw_you_guys

A mi się przypomniał taki odcinek w którym przyszła dr Karinka i taki tekst w pokoju lekarzy.

Wchodzi ordynator. W pokoju Kidler i siostra Basen:

Ordynator wykrzykuje: Afera jest!
Kidler: A co się stało?
Ordynator: Kto robił operacje okrężnicy?
Kidler zakrywa się gazetą.. Po chwili pyta: A co niedobrze?
Ordynator: Właśnie że dobrze! (i tu wyjaśnia co i jak)
Kidler: A to ja robiłem. Razem z Karinką!
s. Basen: Proszę nie wymawiać tego słowa przy mnie. Zaraza jedna. (płacze)
Ordynator: Co się stało?
s. Basen: Czesław mnie zdradza a ja się o niego założyłam (płacz)
Kidler: Z Karinką? Niemożliwe. Przecież ona leci na mnie!
Ordynator: Jak zwykle siostra wie, że gdzieś dzwoni, ale nie wie gdzie. Pół szpitala gada, że owszem dr Basen zdradza siostrę, ale z magister retntgenową... Takie są fakty!

Nie ma to jak sobie poplotkować. I to jeszcze tak fajnie wypowiedziane "Takie są fakty!". Chodzi to za mną od kilkunastu dobrych dni. :D

Kreseczka

żenujący serial, poziom intelektualny tego humoru jest zerowy

ocenił(a) serial na 1
thomashesky

Dokładnie. Oglądając ten serial nie mogę z siebie wydobyc nawet grama śmiechu. Jest debilny aż do bólu.

ocenił(a) serial na 9
lukasz_8910

Jeśli ktoś nie ma poczucia humoru to już nie wina produkcji...

fauzi

zawsze się zastanawiałem jak takim pajacom odpowiedzieć aby zamilkli na wieki. tobie się to udało : )

ocenił(a) serial na 5
thomashesky

Wybacz nam półinteligentom, oglądanie tego serialu. To, że po prostu chcemy od czasu do czasu obejrzeć miły i lekki serial na rozluźnienie. Prosimy o wybaczenie, a inteligentny humor zostawiamy tobie, panie super-inteligencie.

Kreseczka

Akurat tak się składa że mój tata nie lubi głupiego humoru, ale ten serial uwielbia (zwłaszcza Wawrzeckiego, którego polubił już za Bułe).

Serialu nie oglądam za często, ale w pamięć mi zapadł zwłaszcza odcinek gdy Kidler przebrał się za kobiete z ministerstwa by tłumaczyć pielęgniarkom jak bronić się przed molestowaniem seksualnym w pracy.

Świetne są jeszcze rozmowy siostry Basen z Wojtusiem (zwłaszcza jak tłumaczyła mu co to jest Pismo Swięte).

speiderman

Odciek z Teczką Kidlera oraz odcinek 7 z tym gościem co chciał sprawdzić
czy jego rodzina go dalej kocha.

proctor

1x3
1x7
To dwa najlepsze odcinki serialu.

polishserial

Oj wiele było dobry odcinkach, ale najlepszy to chyba ten pod tytułem "Teczka Kidlera"

malunkaniowa

Odcinek z Detektywem "Legendą " is the best.

ocenił(a) serial na 10
Azad

Speed – niebezpieczne tętno odcinek 3.

2903

Odcinek z testem IQ.

Marioleczka

Gest sponsora też bardzo zabawny odcinek.

malunkaniowa

Odcinek z detektywem, oraz z imieninami Kidlera.

gibonek

Z Teczką Kidlera jak ktoś już wspomniał

ocenił(a) serial na 10
Kreseczka

ja pamiętam taki odcinek, w którym Kidler uczył się (chyba szukając sobie jakiegoś hobby...) naśladować dzikie ptaki... "głuszca samca w okresie godowym" na przykład... :))) Wawrzecki - którego ubóstwiam!!!! - robił to znakomicie.. pamiętam, jak Ordynator siedział w swoim gabinecie i spokojnie przyglądał się doktorowi, a on skrzeczał na całego i machał rękami...:)))
a ostatnio Wawrzecki powalił mnie wypowiedzią, skierowaną do innych lekarzy i pielęgniarek, ze zdumieniem przyglądających się jego wyczynom podczas operacji: "A co wy tak stoicie, jak E G I P S K I E ... M U M I N K I" !!!!
hahahaha!!! nie mogę!!!

bruce1940

Pamiętam że dobry był odcinek gdy robili test IQ

TenTypMes

To byl 16 odcinek

ocenił(a) serial na 10
TenTypMes

ha-ha-ha! ...rewelacja!... pamiętam!
i ten pomysł z podpowiadaniem ! a Nowak zawsze poszkodowany!
:)

bruce1940

Jesden z dobrych to byl z wynajetym detektywem ktory szukal ordynatora

ocenił(a) serial na 10
danelala

Ten co grał R.Pazura?

2903

Danelala witaj w klubie
2903 chyba Tak

Azad

Speed – niebezpieczne tętno

kaluf

W którym odcinku Kidler udaję że stracił słuch?

ejpezet

Odcinek drugi, gdy wszyscy mówili prawdę.

fanpolskichseriali

Ta dzisiaj ten odcinek leciał ,zajebisty

fanpolskichseriali

A pamiętasz może odcinek w którym Siostra Basen grała na czas i powiedziałą sama do siebie "A może.. Szpirytusu?"

ocenił(a) serial na 9
Kreseczka

21. Feministka aktywistka

ferdek_5

Pamieta moze ktos w ktorym odcinku kidler podczas operacji kichnal w "otwartego" pacjenta? :)

ocenił(a) serial na 9
Kreseczka

Ja nie mam ulubionego odcinka.Zawsze mnie rozwala ta zabawa słowami,podkreślona przez charaktery bohaterów pazernych na pieniądze i władze.Te operacje były niesamowite.To tak naprawde najlepszy czarny humor jaki wqidziałem w polskim serialu.Dziwie sie że tak wielu ludzi go nie rozumie i ogląda te amerykańskie "hity"..

ocenił(a) serial na 6
Kreseczka

A pamięta ktoś nazwę odcinka, w którym ordynator uczył się recytować "Panią Twardowską" A. Mickiewicza? ( Twardowski siadł w końcu stoła,
Podparł się w boki jak basza;
"Hulaj, dusza, hulaj!" - woła,
Śmieszy, tumani, przestrasza. )

ocenił(a) serial na 9
inter86

Gwiazda reklamy.

ocenił(a) serial na 6
fauzi

Dzięki za szybką odpowiedź. Zajebisty odcinek ;-)

fauzi

A pamiętasz może odcinek w którym Siostra Basen grała na czas i powiedziałą sama do siebie "A może.. Szpirytusu?"

ocenił(a) serial na 9
dekaa4

jasne.To był odcinek " Test na inteligencję" czyli odcinek 16

ocenił(a) serial na 9
fauzi

a co to był za odcinek gdzie Kidler wpisał sobie w cv że zna 5 języków obych- angielski, amerykański, australijski, nowo zelandzki i kanadyjski ( być może coś przekręciłem). serial jest niesamowity, bardzo dobry a mój szwagier lekarz stwierdził, że producenci serialu muszą mieć kogoś swojego w jakimś szpitalu, bo te wszystkie żarty to najprawdziwsza prawda łącznie z sypiącym się sufitem w trakcie operacji

ocenił(a) serial na 9
llubellak

To odcinek "Maleństwo z Gwatemali".No wiesz muszą mieć jakiegoś konsultanta.Też pracuje w szpitalu i wiele z tego zgadza się z prawdą;] No serial kapitalny,masz racje.Szkoda że te czasy minęły.Teraz mamy Rodzinke.pl;pp

ocenił(a) serial na 9
fauzi

teraz jakoś powtarzają odcinki na ATM czy Polsat 2 o 22.30
są gorsze, są lepsze, niektóre są kapitalne. ogólnie serial uwielbiam, a Kidler wymiata wszystko i wszystkich choć pozostała część załogi też jest dobra. Basen i jego dyplom podrobiony 50 groszówką! Wojtuś, dr Wstrząs, Nowak no i ordynator i te jego pomysły! dobry był odcinek gdzie Kidler uczył się szybkiego mówienia aby wystąpić w reklamie lekarstwa:) no i ta ich winda

użytkownik usunięty
llubellak

I wciaz powtarzaja :
Ja pamietam z kolei ten odcinek z blondynka tanczaca na rurze (grana przez Liszowska)
Miala problem z noga i trafila do szpitala, gdzie od razu zaczeli slinic sie do niej wszyscy
faceci - czyli Kidler, Basen i Ordynator. :)

ocenił(a) serial na 9

bo szczerze powiedziawszy to nie wiem czy kręcą dalej nowe odcinki! teraz już tego tak nie śledzę ale jak się trafi w telewizji, to z chęcią obejrzę! duet Kidler i ordynator, piękna sprawa

ocenił(a) serial na 9
Kreseczka

Najlepszy odcinek to ten co Kidler naśladował głosy ptaków, to było mistrzostwo świata po prostu. Jeśli ktoś chce sobie obejrzeć to nazwa odcinka: Polowanie z sokołami jest to odcinek 146. Ja to się zastanawiam jak oni to nagrali bez śmiechu ja bym tam pompował co chwilę haha :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones