PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=702252}

Daredevil

7,9 72 154
oceny
7,9 10 1 72154
7,0 14
ocen krytyków
Daredevil
powrót do forum serialu Daredevil
ocenił(a) serial na 10
Connor7

Dzisiaj pozamiatano, Daredevil skasowany ...

ocenił(a) serial na 10
Hunterianin

Sama postać na pewno pojawi się jeszcze w Marvelu. Chyba właśnie dlatego pokasowali te wszystkie seriale, żeby mogli sami coś z nimi zrobić, tym bardziej że zaczyna się 4 faza MCU. Podobno aktorzy mają podpisane kontrakty z Marvelem, a nie z Netflixem, więc wierzę że jeszcze zobaczymy Daredevila w wykonaniu Charliego Coxa. Bo sama postać będzie na pewno, chodzi tylko żeby nie robili recastu.

Ale i tak jestem wkur,wiony, bo nawet jeśli Daredevil pojawi się w przyszłych projektach Marvela, to raczej nie będzie to bezpośrednią kontynuacją serialu Netflixa, a raczej jakieś pojedyncze epizody. No i na pewno pojawi się w innej formie. Platforma Disney+ ma być platformą rodzinną. Więc nawet jeśli DD pojawi się w przyszłości w filmach/serialach Marvela to na pewno nie w takiej brutalnej formie jak wcześniej :(

ocenił(a) serial na 10
likeafreak

No i właśnie o to chodzi jeśli przeniosą (o ile w ogóle) DD na Disney+ to z automatu kategoria PG-13 więc możemy zapomnieć o tym, że serial będzie wyglądał tak jak do tej pory...

ocenił(a) serial na 9
Hunterianin

niekoniecznie, Bob Iger zapewniał, że ma to być normalna platforma streamingowa, gdzie będą filmy i seriale wszystkich podmiotów Disneya, czyli nie będzie z automatu PG13

ocenił(a) serial na 10
oz_ozzwald

Najszybciej i tak za dwa lata dopiero może pojawić się na Disney+ jak wygaśnie umowa z Netflixem.

ocenił(a) serial na 10
likeafreak

Dopiero zaczęłam oglądać. Czy Daredevil ma zakończenie na 3 sezonie, czy serial się urywa?

ocenił(a) serial na 10
Hunterianin

Dopiero zaczęłam oglądać. Czy Daredevil ma zakończenie na 3 sezonie, czy serial się urywa?

Connor7

Ostatnio pojawiły się newsy, że hulu może za dwa lata wykupić jakieś seriale marvela. Daredevil niestety padł ofiarą innych gniotów marvelowskich typu Iron Fist czy Luke Cage, które zraziły widzów do seriali marvela od netflixa. Duży spadek oglądalności Daredevil zaliczyl,rzędu 60 procent.

ocenił(a) serial na 10
besty

No niestety do dziś pamiętam jak na premierę pierwszego sezonu oglądałem odcinek po odcinku z wypiekami na twarzy. Nie szło się oderwać. Wtedy nawet nie wiedziałem że serial może być tak dobry. Iron Fist mi się podobał wbrew powszechnej opinii, ale niestety drugie sezony jessiki, luke cage i iron fista były nie do oglądania. Nawet jako wielki fan uniwersum nie byłem w stanie przebrnąć. Netflix potrafi zrobić bardzo dobrą robotę ale i potrafi bardzo popsuć. Aż dziw bierze że ta sama pani reżyser co odpowiadała za Daredevila odpowiada także za Wiedźmina, który pomimo wielkiego potencjału nie wyszedł tak dobrze ani nie był nawet w połowie tak brutalny jak DD. Szkoda tego uniwersum bo potencjał był naprawdę duży. Pierwszy DD, pierwsza jessica i potem 2 sezon DD poziom był wysoki. Kiedy wyskoczyły średnie Luke Cage i Iron Fist, oglądalność poszła w łeb. Ludzka mentalność jest taka że jak powstanie coś złego to obrażają się na wszystko nawet na to co jest dobre. Mamy nie potwierdzone plotki że Matt Murdock może się pojawić w Spidermanie 3. Rzekomo postacie z netflix versum należały także do marvel cinematic chociaż ja to zawsze traktowałem osobno. Jeżeli rzekomy występ DD spodobałby się widzom i DD jako bohater trafiłby do szerszej publiki kto wie może Matt Murdock powróci jeszcze na Disney+, ale na bank nie będzie tak brutalnie.

ocenił(a) serial na 10
Connor7

Dopiero zaczęłam oglądać. Czy Daredevil ma zakończenie na 3 sezonie, czy serial się urywa?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones