Dark
powrót do forum 1 sezonu

W szoku, że Netflix zrobił coś tak dobrego. Fakt, że akcja dzieje się w Niemczech a nie w Ameryce tylko dodaje super smaczka temu wszystkiemu.
Ludzie od obsady to mistrzowie, tak dobrali wszystkich aktorów, że naprawdę wyglądają na swoje starsze i młodsze wersje.
Aktorski poziom - rewelacja.
Jonas - zakochałam się ;)
Brak wątków homo i brak czarnoskórych aktorów- jestem w siódmym niebie, bo już dawno nie było takiej produkcji.
Wszystko jest świeże, i nawet jeśli pewne rzeczy są do przewidzenia, to nic złego to nie robi.

Ale największe brawa to się należą scenarzystom- żeby na tym wszystkim mieć kontrolę i łapać jeszcze co, kto i kiedy to serio, podziwiam.

applellinge

Serio cos w tym serialu przewidziales? Ja szlam zrobic kawe, wracalam I juz nie wiedzialam kompletnie o co chodzi:) oczami mrugac nie mozna bylo hehe

ocenił(a) serial na 6
applellinge

Akurat wątki homo są tutaj, ale są wpięte w fabułe w dobry sposób, nie wydają się być robione na siłe jak to zwykle bywa w Netflixowych produkcjach. Dla mnie jednak ten serial wymaga zbyt dużego skupienia. Na takim poziomie zagmatwania fabuły to jakby to była opowieść z 5 odcinków to spoko, potem jednak skupienie zawsze trochę spada i zaczyna mnie męczyć, szczególnie, że każdy odcinek trzeba zobaczyć co najmniej 2 razy żeby się nie pogubić całkowicie. Narazie jestem w połowie drugiego sezonu i jak to mówią go fot it.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones