Dark
powrót do forum 3 sezonu

Po 1 kapitalnym sezonie, drugi oglądałem z zaciekawieniem, ale zaczęli tak mieszać, ze nie byłem pewny czy chce ogladac trzeci. Po kilku dniach zmęczyłem i muszę przyznać ze dawno tak słabego serialu nie widziałem. Nie warto się naciągać, bo wnosi niewiele a sama fabuła jest tak poplątana ze nie wiadomo o co chodzi.

dynamo_kapitan

Mam dokładnie tak samo :( pierwszy sezon super, drugi może trochę gorszy, ale robił fajny build up pod trzeci sezon, a w trzecim to polecieli... Mam wrażenie, że postacie straciły charakter z czasem i cały 3. sezon jest zrobiony po łebkach. Zero sensownych dialogów, czy relacji między bohaterami. Skakali bez ładu i składu, dwa zdania od innej postaci co wie więcej i zmieniali swoje zachowania o 180 stopni niczego nie kwestionując. Ich motywacje nie wytłumaczone wcale, tylko bo tak bo im do scenariusza musi pasować.
Wymęczyłam się okrutnie oglądając, a tym bardziej szkoda, bo nadziei miałam sporo :(

ocenił(a) serial na 6
dynamo_kapitan

nie da sie już tego oglądać, w połowie pierwszego odcinka odpuściłem...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
dynamo_kapitan

M jak miłość to max co możesz oglądać

don82

Ale pocisk. Poczułeś się lepiej?

ocenił(a) serial na 7
dynamo_kapitan

Potwornie przeciągnięty i napuszony. Sama fabuła z potencjałem, pierwszy sezon zwłaszcza. Im dalej w las, tym coraz więcej niepotrzebnych, patetycznych scen, w których przez 10 minut nic się nie dzieje. A fabuła wcale nie jest skomplikowana, wiec słabe opinie biorą się po prostu z tego, ze nie wszyscy lubią takie powolne, powtarzające się wątki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones