PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603904}

Dawno, dawno temu

Once Upon a Time
7,5 39 487
ocen
7,5 10 1 39487
Dawno, dawno temu
powrót do forum serialu Dawno, dawno temu

1x12

ocenił(a) serial na 7

Biedny Rumple, biedna bella, bitchy Królowa!!

ocenił(a) serial na 8
kalambury1008

Dokładnie miałam takie same odczucia! Piękna i Bestia to moja ulubiona baśń! A Rumpelstilskin jest genialny. Aktor rzeczywiście stanął na wysokości zadania i co więcej wybija się ponad resztę. A poza tym mam już dość Królowej, on jest taka... zła! W pełnym wymiarze tego słowa! ;p
Przy okazji mam cichą nadzieję, że serial skończą w 1 serii (na bank nie ;/), bo mam powoli dość tego przytłaczającego braku happy endu :( Szczęśliwe zakończenia miały na razie tylko te epizodyczne postacie - Jaś i Małgosia, Kopciuszek - ale niech też coś od życia mają główni bohaterzy! I o ile bardzo lubię ten serial, to mam nadzieje, że twórcy nie zrobią z tego 6,7 serii, bo to by była przesada ;/

Werniem

Dokładnie! Oprócz Przyjaciół wszystkie seriale jakie znam od piątego sezonu się staczają... 2-3 sezony byłyby idealne!

Invisse

(wypowiedź usunięta przez użytkownika: nie obrażała nikogo)

kalambury1008

Przepraszam za odkopanie tematu ale muszę to napisać XD

Kiedy Gold wymawiał swoje 'prawdziwe' imię miałem gęsią skórkę, kocham tego aktora, tą postać, ten serial XD

kalambury1008

Zastanawia mnie jedno: Dlaczego Mroczny - w ataku szału - nie zabił / nie zranił Sir Maurice'a jeszcze w Zaczarowanym Lesie? Dlaczego dopiero jako Gold chciał go zatłuc w Storybrooke?

michu1945

Wydaje mi się że na początku obwiniał siebie i niedługo po tym była klątwa.

Angeles9906

W sumie... dobre wyjaśnienie. Dzięki. [Jestem też otwarty na inne pomysły]

michu1945

Możliwe też że nie chciał okazywać słabości. Jeśli zabiłby ojca Belli, udowodniłby sobie, jemu, Reginie i wszystkim innym, że kochał Bellę. "love is weakness" a przecież on był wielkim i potężnym Mrocznym ;) W Storybrooke mógł sobie na to pozwolić bo zrobił to bardziej "kameralnie" xD, a Sir Maurice i tak go wtedy nie pamiętał, więc nie wiedział nawet o co chodzi i nie mógł tym samym nikomu nic powiedzieć. (Pewnie pomyślał tylko, że Gold zwariował czy coś ;))

cathrine00

Też dobre. Dzięki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones