PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603904}

Dawno, dawno temu

Once Upon a Time
7,5 39 487
ocen
7,5 10 1 39487
Dawno, dawno temu
powrót do forum serialu Dawno, dawno temu
Coshand

Żeby go nagle nie anulowano. Nic tak nie podnosi ciśnienia jak urwanie serialu w połowie, bez odpowiedniego zakończenia.

ocenił(a) serial na 7
Coshand

Osobiście czekam na dalsze historie Czerwonego Kapturka lub ogólnie Ruby :d

ocenił(a) serial na 8
Misia1200

A ja czekam na dopłynięcie Czarnobrodego do Storybrooke. Niemagiczny złoczyńca w mieście. Chciałbym poznać jego historię:

- przed zostaniem piratem
- z jakiego powodu nim został
- pierwsze spotkanie z Hookiem, może na początku byli przyjaciółmi
- co się stało, że zostali wrogami
- skąd posiadał Gwiazdę Życzeń
- i wiele innych ciekawych historyjek

edit. sorry nie w to "odpowiedz" chciałem kliknąć

ocenił(a) serial na 8
Coshand

A także chciałbym poznać dalsze losy Ruby i Mulan.

Jestem bardzo ciekaw co wydarzyło się między Willem i Anastazją, że mężczyzna odszedł z Krainy Czarów. Jabberwocky również mogłaby się pojawić w Storybrooke, jej przeszłość z pewnością byłaby ciekawa.

Oczywiście czekam na Jeffersona i Grahama, ale ich pewnie już nigdy nie ujrzymy, przez projekty, w które są zaangażowani aktorzy ogrywające ich role.

Z nowych postaci:

Calineczka
Jasmine
Aladyn
Flynn Rider
Szeherezada
Yzma
Pocahontas
Guliwer
Don Chichot
Sindbad
Vlad Dracula
Król Drozdobrody
Dr. Facilier

ocenił(a) serial na 8
no_bo_co

Jakąś słowiańską baśń chciałabym też oraz Esmeralde i Frollo.

Coshand

A ja bym chciała Bożonarodzeniowy odcinek specjalny :D Nie trzymający się aktualnej fabuły, ot tak bohaterowie ubierają choinkę i przygotowują Święta :) Taka odskocznia. Koniecznie z Zeleną w roli Grincha :D

a będąc przy aktualnej fabule to nie mogę się doczekać spotkania Cory ze swoimi dwiema córkami :) Chce widzieć reakcje Reginy i reakcję Zeleny na jej powrót z zaświatów :)

i oczekuję kolejnych sezonów :)

ocenił(a) serial na 8
Coshand

Fajne byłyby elfy ale nie takie jak u św Mikołaja ale jak w Wiedźminie,Władcy pierścieni itp. Mogłyby uczyć Snow zaraz po wygnaniu przez złą królową jak żyć w lesie i zaprowadzić do krasnoludków.

Coshand

najbardziej oczekuje Killiana :P
a na serio to fajnie jakby tak wszystko nie działo się naraz. Z odcinka na odcinek jest coś nowego, nie zdążysz się przyzwyczaić do jednej sytuacji, a już mamy nową. Tak jakby ktoś pisał odcinki na bieżąco i co mu do głowy wpadnie. Trochę to męczące.
Poza tym patrząc na całokształt to dołujący jest ten serial.. mało tam pozytywnego się dzieje. No i NON STOP się przytulają.. boże ileż można.
i Emma, mogłaby w końcu przyznać, że nic lepszego niż Killian jej nie spotka, zakończyć ten romans 14latków i zachowywać się jak dorośli. I błędem był numer z Mroczną. Chociaż gdyby pozostała Mroczną - z tym, że pozytywną, no to trzeba było by już kończyć serial no bo już by nie było mocnego na nią. A przecież będziemy ciągnąć serial do 15 sezonu, póki się wszystkim nie znudzi przytulanie.
Serio oglądam tylko dla Hooka, ale jeszcze można ładnie zakończyć serial nic straconego. Żeby nie było jak z moimi ukochanymi Chirurgami, który już dawno oglądam z sentymentu, ale płakać nie będę jak się skończy..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones