PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603904}

Dawno, dawno temu

Once Upon a Time
7,5 39 507
ocen
7,5 10 1 39507
Dawno, dawno temu
powrót do forum serialu Dawno, dawno temu


Mam taki pomysł z wprowadzeniem Flynna do serialu. No nie wiem....załóżmy, że to wątek na 5 sezon.

A więc w retrospekcjach mogli by pokazać jak Flynn mieszkał w sierocińcu. Do tego jego współmieszkańcem był Robin Hood. Oboje się przyjaźnili i zawarli pakt wiecznej przyjaźni. Po kilku latach postanowili uciec z sierocińca i zaczęli żyć na własny rachunek, czyli najzwyczajniej w świecie kraść. Doszło między nimi do kłótni i się rozdzielili. Niestety stare nawyki pozostały i później nadal kradli ale osobno.
Robin załóżmy, że chciał okraść dom (który mógł być domem Marion ) ona go znokałtowała i potem w jakiś tam sposób się w sobie zakochali wzięli ślub i urodził im się Roland (przy okazji pokazali by jak się poznali). Tymczasem Flynn został by miejscowym złodziejem, oczywiście z przed wykradnięcia korony Roszpunki. Noi w czasach obecnych znów by się spotkali i coś tam by się wydarzyło, nie wiem.

Innym wątkiem mogłaby być kontynuacja Tangled, ale niestety już była jedna Roszpunka w serialu więc wprowadzenie drugiej było by głupie. Dlatego mogli by pokazać samego Julka z przed wydarzeń z Tangled.


Co wy o tym sadzicie?

ocenił(a) serial na 8
wikii32

Do tego typu pomysłów, jest temat http://www.filmweb.pl/serial/Dawno%2C+dawno+temu-2011-603904/discussion/Kogo+chc ecie+w+serialu,2517246

no_bo_co

no wiem sorry ale nie miałam czasu, żeby szukać tego tematu. Weszłam na neta tylko po to by to dodać.
Poza tym nie rozumiem co jest złego w tym, że stworzyłam nowy temat. Jakby to była jakaś rzecz wielce okropna.

ocenił(a) serial na 8
wikii32

Bo się robi śmietnik i nic się nie da na forum znaleźć, jak każdy sobie temacik zakłada dla dwóch zdań na krzyż.

Ascello

no dobra przepraszam, a czy moglibyście powiedzieć co sądzicie o tym co napisałam?
byłabym wdzięczna

wikii32

Moim zdaniem Flynn Rider już się pojawił i był nim Charming, w s03e14. Raczej nie będą też do tego wracać, chyba, że rzeczywiście wprowadzą Flynn Ridera jako osobną, czarnoskórą postać do naszej Roszpunki.

ocenił(a) serial na 8
michu1945

Twórcy wspomnieli nie dawno, że chcą wprowadzić Cruelle i Flynna. Cruella już jest, więc kiedyś może się też pojawić Flynn.

no_bo_co

Jeśli tak, to wybaczcie.

ocenił(a) serial na 8
no_bo_co

Jak to Crulella już jest???

ocenił(a) serial na 8
Ascello

*Cruella

ocenił(a) serial na 8
Ascello

Druga część sezonu 4 należy do Cruelli, z tego co wiem. A może to już o 5 chodziło, a w czwartym ma być Malleficent? Help...

Ascello

Tak. Cruellę zobaczymy już 14 grudnia, w odcinku 4x11 a potem od marca.

ocenił(a) serial na 8
michu1945

Ale to będzie dopiero, a nie "już jest". Już myślałam, że ją przeoczyłam...

ocenił(a) serial na 7
wikii32

Gdzieś czytałam, że Hook jest poniekąd Flynnem (tak jak rumpel bestią czy krokoldylem )

Kenoz

Niby tak. Jak przeglądałam zdjecia dotyczące ONCE'A to natrafiałam na różne podobieństwa między Emmą i Hookiem a Ros i Flinnem jednak uważam ze taki osobny Flynn jest fajnym pomyslem. I gdyby nie wprowadzali czarnoskurej Roszpunki w 3 sezonie to by spokojnie zaplątani mogli by sie pojawic w serialu no ale cóż nasi kochani twurcy widac lubią mieszac w życiu

ocenił(a) serial na 7
wikii32

Nie podobała mi się w ogóle historia Roszpunk. Nie ma zaczarowanej krainie innych książąt niż czaruś? Zaplątani to moja ulubiona Disneyowska bajka. Mam nadzieje na Flynna z krwi i kości w ouat

Kenoz

No ale jezeli nawet sie pojawi to w wersji sprzed Tangled a nie wiem czy bez Ros był by ten klimat

ocenił(a) serial na 8
wikii32

Skończ podbijać ten temat bo mam ochotę wyskoczyć przez okno, a nie chcesz mieć mnie na sumieniu :(

Artemisek

Sory ale nie wiem o co ci chodzi

ocenił(a) serial na 8
wikii32

Wiem i w tym właśnie jest problem...

Kenoz

Książęta
■ Mirza w Agrabahu (brat Jafara z "Once Upon a Time in Wonderland")
■ Henry (ojciec Reginy)
■ Eryk
■ James
■ brat Roszpunki
■ Thomas (mąż Kopciuszka)
■ [książę] z Weselton
■ Neal Nolan
■ Filip

ocenił(a) serial na 7
wikii32

A mnie irytuje to wciskanie mam disnejowskich postaci, ucieszyłam bym się, jakby powrócili bo bardziej klasycznych postaci, zaczęli czerpać inspiracje np. z mitologi nordyckiej. (Rumple ma w swoim sklepie Mjölnir!:-) )

Lady_Loli

To co ze Flynn nie jest klasyczny ale to w koncu postac Disneya i tez ma prawo zaistniec w OUAT
Noi oczywiscie zgadzam sie tez z tym zeby wzieli reszte klasyków, tyle jeszcze tam ich zostalo

Lady_Loli

,,A mnie irytuje to wciskanie mam disnejowskich postaci, ucieszyłam bym się, jakby powrócili bo bardziej klasycznych postaci"
Przeciez postacie klasyczne to tez postacie Disneya tylko ze w wersji rysunkowej wiec nie kumam

ocenił(a) serial na 7
wikii32

Tak zgadza się. Chodziło mi o to by postacie nie były wprost czerpane z disneya. Na przykład Bella, jest postacią z disneya ale jej historia opowiedziana w serialu jest zgoła inna niż w bajce, tak samo jest z Snow.

Lady_Loli

Nie dziw się, że wciskają na siłę postaci z bajek Disney'a, skoro stacja ABC należy do imperium Disney'a :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones