PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=793721}
6,7 987
ocen
6,7 10 1 987
Deep State: Tajny układ
powrót do forum serialu Deep State: Tajny układ

Intrygi, konszachty, kulisy decyzji determinujących życie wielu zwykłych ludzi. Wojny, korupcje i garstka starych dziadów, którzy dla władzy, pieniędzy zrobią wszystko - zniszczą całe kraje, wywołają wojnę, poświęcą rodzinę. Mechanizmy rządzące światem są brudne, dzieją się pewnie w wielu zakątkach świata rzeczy, o których zwykli ludzie nie mają pojęcia. W jednym odcinku bohater mówi „nie ma żadnego tajnego układu, jest tylko grupa bogatych facetów walczących o władzę”. I pewnie to prawda - na mniejszą lub większą skalę.

ocenił(a) serial na 7
Agatonik

No dobra, ale lepszy niż pierwszy sezon?

ocenił(a) serial na 8
adamcpdst

Dla mnie porównywalne

ocenił(a) serial na 7
Agatonik

Obejrzałem i dla mnie drugi sezon chyba nawet lepszy. Zamiast Marka Stronga, który wypadał dość drętwo jest kreujący ciekawszą postać Walton Goggins. Akcja też jakby żywsza, zwłaszcza w początkowych odcinkach. Finał już trochę cukierkowy, ale ogólnie całkiem miłe zaskoczenie.

Liczę na Europę Śr-wschodnią w trzecim sezonie i tajne więzienia w Kiejkutach. ;)

ocenił(a) serial na 8
Agatonik

Im większa perspektywa podczas oglądania serialu z 2018 tym układania coraz lepiej pasuje do obecnych realiów. Spojrzenie Brytyjczyka pozbawione jest tego, charakterystycznego dla Ameryki patriotycznego akcentu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones