PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107880}

Defekt

6,4 1 039
ocen
6,4 10 1 1039
Defekt
powrót do forum serialu Defekt

Z niecierpliwością czekałam na emisję tego serialu. Bardzo lubię sensację i kryminał, ale dobry. Dobry film czy teatr tego gatunku zrobić jest bardzo trudno. Z tym wiekszą satysfakcją oglądałam nasze polskie dzieło. Serial mnie nie zawiódł. Spełnił moje oczekiwania - po prostu podobał mi się. Serial przede wszystkim nie nuży - mnogość wątków, postaci, miejsc, stale rowija akcję filmu, podnosi poziom adrenaliny. Gra aktorska - znakomita. Nie jestem fanką Mgdaleny Cieleckiej ( choć jej dokonania teatralne powalają na kolana) i film zaczęłam oglądać z uwagi na udział innych aktorów, ale doskonale pasowała do kreowanej przez siebie roli prokurator Ginter i doskonale ją zagrała. Cudowny Piotr Fronczewski
radzi sobie sobie z każdą rolą, tu również udowodnił, że pozornie stetryczałego, zgorzgniałego i zmęczonego pracą i życiem faceta można polubić,ba, można też ulec jego męskiemu czarowi, kompetencji i odpowiedzialności. Udowodnił też, żę przyjaźń damsko- męska jest możliwa, nie tylko na gruncie zawodowym.
Kolejny film z aktorami klasy mistrzowskiej kilku pokoleń, trafnie dobranych do kreowanych postaci. Kolejne ciekawe dzieło Macieja Dutkiewicza. Czekam na jeszcze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones