PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=504475}
6,9 1 351
ocen
6,9 10 1 1351
Defying Gravity
powrót do forum serialu Defying Gravity

widać w Ameryce dziwne nastroje mimo tej otwartości i pełnego kapitalizmu. Niestety serial został anulowany i najprawdopodobniej zakończy się góra na jednej serii o ile dobrze pójdzie. Mnie osobiście przypadł do gustu ponieważ fabuła zaczęła się rozwijać, nie powinno się oceniać serialu po pierwszych 5ciu odcinkach.. szkoda

może była z tego za duża telenowela ale jednak miał coś w sobie czego nie mają inne seriale.. próbę pokazania przyszłości tej mniej odległej i najprawdopodobniej możliwej

ocenił(a) serial na 8
kfilipekspox

Ale w Kanadzie leci i będą kręcić 2 sezon.
Poza tym Amerykanie nie anulowali, tylko przełozyli kolejne odcinki "na później".

Filmwebowabiedronka

ah dzieki za informacje :) przynajmniej znowu mam co oglądac :D

ocenił(a) serial na 8
kfilipekspox

Super, też dziękuję, serial cały czas trzyma poziom, cieszy mnie wieść o 2. serii. Tylko jest już po emisji 1x10, a żaden Kanadyjczyk nie raczył umieścić odcinka w necie :(

ocenił(a) serial na 8
tawaret

Emisja 1x10 bedzie 2 pazdziernika...tzn z piatku na sobote w nocy czyli w sobote odcinek bedzie w sieci...a co do drugiego sezonu, to nie wiadomo czy bedzie, decyzja nie zostala jeszcze podjeta...Stacja ABC raczej nie zamowi kolejnych odcinkow z powodu slabej ogladalnosci, ale za to kanadyjczycy prawdopodobnie zamowia kolejny sezon wiec jest spora nadzieja

ocenił(a) serial na 10
Chatkins

jest już 4 października a odcinka 1x10 jeszcze nigdzie nie ma :(

ocenił(a) serial na 8
blyskotliwa_bestia

Wiem ze odcinek mozna pobrac z torrentow tylko, linkow nigdzie nie widac...a i odcinek wyemitowany w normalnej wersji jest, w HD nie ma

ocenił(a) serial na 8
Chatkins

Takie coś znalazłem
http://tiny.pl/hqj5j

użytkownik usunięty
Filmwebowabiedronka

Skąd takie informacje?
Obecnie, o ile mi wiadomo, to jednak nikt nie chce tego serialu kontynuować, a scenografie zostały zniszczone.
Niestety.

ocenił(a) serial na 1
kfilipekspox

Się nie dziwię. Serial strasznie nudny.

ocenił(a) serial na 9
kfilipekspox

Już jest odcinek 10 oraz 11 tylko brak napisów :/

ocenił(a) serial na 8
CoNe1988

Do odcinka 10. napisy już są, do jedenastego powstają. I już są odcinki 12 i 13- finał sezonu (serii?).

kfilipekspox

Nie jestem zdziwiona, że nie będzie drugiej serii bo...mnie się spodobał :) Może faktycznie momentami przypomina telenowelę ale wolę już takie podejście niż komiksowe, a wszystkie inne seriale o podróżach kosmicznych niestety takie są. W tym serialu szczególnie spodobało mi się że nic nie zostało od razu kawa na ławę wyłożone, nie wiadomo co to za obcy, dobry czy zły, czego chce ani co w ogóle z tym czymś chcą zrobi ludzie. Naprawdę miły, klimatyczny serialik, akcja urwana w połowie i bardzo chciałabym wiedzie co dalej a tu figa.

kerrowyn

Jaka telenowela? Świetny pomysł, realizacja całkiem dobra, niektóre postaci mogą nieco drażnić, podobnie jak narracja, ale i tak całość o wiele lepsza od kolejnych chybionych pomysłów z lat 2009-2017.

Serial spokojnie dawał radę, problem w tym że było za mało krwi, nie było ostrego rżnięcia ze zbliżeniami waginy, posranych wampirów, zombie i reszty komercyjnego syfu. Tym samym nie mogło to się to trafić do zaczadzonych namiastek mózgu współczesnych warzyw.

kfilipekspox

Szkoda ze nie będą kręcić dalej. Już wolę akie telenowele niż nowy Stargate Universe. Skończyło się tak że może ktos jeszcze wróci do tego serialu.

kfilipekspox

Tak działa komercha. Nie ma rżnięcia, cycków, wampirów, krwi, bohatera bambo-rambo itd. i serial zostaje spisany na straty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones