PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644580}

Demony da Vinci

Da Vinci's Demons
7,4 15 573
oceny
7,4 10 1 15573
Demony da Vinci
powrót do forum serialu Demony da Vinci

Wiadomym było, że zmienia się show runner. Goyer zajmuje się Constantinem, więc w Demonach ster przejmuje John Shiban. Facio pisał do Z Archiwum X, Breaking Bad i Supernaturala, więc ja jestem dość usatysfakcjonowana.
Sezon trzy zacznie się decyzją Leo: strzelać w statek na którym jest jego matka czy nie, i ta decyzja ustawi resztę sezonu, to oznacza - nie strzeli :) Ktoś definitywnie zejdzie z serialowego świata i podobno żadna z postaci nie jest bezpieczna (poza Leo oczywiście, i zdrowy rozsądek nakazuje myśleć, że Niko). Relacje Leo z Riario będą dalej dużą częścią fabuły \o/ jak też relacje Leo z Lukrecją ;/ Ale też po każdym z bohaterów możemy spodziewać się czegoś nowego i zaskakującego. M.in dostaniemy back story Zoroastera, jego rodzinę i czemu jest jak jest, podobnie Lukrecja ma sama o sobie decydować. Jak w tamtym sezonie bohaterowie byli porozrzucani po całym świecie tak teraz wszyscy mają być w jednym miejscu i relacje między nimi będą się mocno zmieniać, liczę na jakieś ciekawe paringi (nie romantyczne oczywiście).
Podobno pokazali też trailer 3 sezonu, ale nie mogę go jeszcze znaleźć. Czekam, w takim razie.

Kasiek_haz

do sezonu 2 trailer udostępnili zaraz po comic con'ie jestem zła że nie zrobili teraz tak samo :/ Lukrecji już mam dość xP liczę na to że mega się pokłóci z Leo :D xD

jak tylko wprowadzili postać mamuśki Leo domyślałam się, że to ona :D

ocenił(a) serial na 8
iambigmoviefan

Raczej się na kłótnię nie zanosi, niestety ;/ Jesteśmy na nią skazani do samego końca prawdopodobnie. Temu dam jej szansę w nowym sezonie, choć startuje z dużego minusa :)
A i Clarise będzie normalnie w serialu, także radocha :D
Oraz - tylko nie wiem, czy sobie jaj nie robili - Drakula ma się pojawić :)

ocenił(a) serial na 7
Kasiek_haz

A może właśnie strzeli? Matula magiczna, to ocaleje, a będzie trochę bardziej pokręcona historia.

Chyba założę Stowarzyszenie Obrońców Luśki, bo hejtów się leje, że hej. Z drugiej strony takie memła ciężko bronić. Ale znowu - seriale znały gorsze damy w opałach. :P

Swoją drogą - cholera, jak ja tęsknię za tym serialem. Brakuje mi właśnie takiej głupoty do oglądania, bo wszystko pokończone albo wiosną wchodzi do gry. ;(

ocenił(a) serial na 7
ms_rosencrantz

Chociaż może tej Luśce dajmy już spokój, bo przypominam sobie podobną dyskusję na tym forum sprzed ładnych kilka miesięcy. Pozostaje czekać, co wykoncypują scenarzyści. Dostaniemy egzaltowaną nudziarę czy bohaterkę z krwi i kości...

ocenił(a) serial na 8
ms_rosencrantz

Jak pisałam - nie zanosi się, byśmy się jej pozbyli, więc dla spokoju ducha dam jej szanse w nowym sezonie. Chociaż nie ukrywam - bez niej byłoby dużo fajniej.

Rzeczywiście, jakoś dłuży się bez serialu. I wkurza mnie, że na ComicCon pokazali trailer sezonu, ale w necie go nie ma ;/ fuq

Kasiek_haz

dziwna polityka STARZ'a :/ w tym roku z tym trailerem

ocenił(a) serial na 8
iambigmoviefan

Za to Tom Riley jest dość wylewny na twitterze. Spoilery: Zo umrze na syfilis, Niko zostanie pogryziony przez radioaktywnego szympansa, Riario przyzna się do bycia hermafrodytą a Clarise wypije miksturę zmniejszającą i spędzi cały sezon w kieszeni Lorenzo

Później oczywiście wszystko dementował. Wszystko, poza szympansem :D

Kasiek_haz

^^ kocham go <3

ocenił(a) serial na 8
iambigmoviefan

jest trailer
http://m.youtube.com/watch?v=O3S3TOCl7Lw

całe 29 sekund!

ocenił(a) serial na 7
Kasiek_haz

Ależ rzucili ochłapem. A w ogóle kiedy premiera?

ocenił(a) serial na 8
ms_rosencrantz

Między końcówka marca a początkiem maja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones