PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95231}

Detektyw Monk

Monk
7,4 78 639
ocen
7,4 10 1 78639
7,8 6
ocen krytyków
Detektyw Monk
powrót do forum serialu Detektyw Monk

Co myslicie o Adrianie Monku oraz o Natalie Teeger.
Chodzi mi o to że twórcy, reżyserzy serialu chyba chcieli żeby Monk i Natalie zostali parą zobaczcie sobie odcinki 03x10, 11, 12, 13, 14, 15,16 i pare odc z 04 serii ale później sie rozmyslili. Widać to w stosunkach między Monkiem a Natalie inne są stosunki w serii 3, 4 a inne w 5, 6, 7, 8. A na samym końcu serii 8 widzimy że Natalie poznała nowego chłopaka.
Przykładowo zobaczcie sobie jak Monk tłumaczy sie Natalie w odcinku Monk and Sharona 08x10 jak Sharona pomaga mu w wyjęciu czegoś z oka, a wchodzi Natalie. Zupełnie jakby Monk i Natalie byli parą.

ocenił(a) serial na 8
norbiskonio18

Ależ jesteś nudny i monotematyczny. Już chyba 100 raz o tym piszesz. A ja odpowiem,że bardzo dobrze że nie byli oni parą,bo wtedy serial byłby bez sensu i wiele straciłby w moich oczach. A ten przykład z Sharoną jest śmieszny. W życiu nie pomyślałbym,że w tej scenie wyglądało na to,że Monk i Natalie są parą.

ocenił(a) serial na 10
orphe

a ja mysle ze Natalie sie od zawsze dłużyla w Adrianie

ocenił(a) serial na 9
norbiskonio18

"dŁuŻyła"?:) chyba mylisz miłość z podziwem

ocenił(a) serial na 10
codadeldiavolo

sama mówila w odc monk i ktos kto strzelal do sw mikolaja
ze go kocha
zresztą która asystentka szykuje jedzenie, pierze mu ubranie, sprząta, pomagaw skladaniu deski do prasowania itp, itd????

ocenił(a) serial na 9
norbiskonio18

:) jak ktoś potrzebuje kasy zrobi wszystko:) istnieje wiele rodzajów miłości

ocenił(a) serial na 10
codadeldiavolo

a co potrzebowala kasy?

ocenił(a) serial na 9
norbiskonio18

hahaha a co za darmo pracuje;p

ocenił(a) serial na 10
codadeldiavolo

na forum amerykańskim fani calkiem inaczej sądzą
poczytajcie sobie prosze forum amerykańskie oficjalne
albo wpiszcie w google monk and natalie i wlaczcie wideo

ocenił(a) serial na 9
norbiskonio18

nie interesuje mnie co amerykańscy fani sądzą, ile razy mu wypominała, że jej nie zapłacił i kazała mu sprzedać biuro Trudy

norbiskonio18

Moim zdaniem postać Monka jest w bardzo dużym stopniu oparta na jego nieszczęśliwej, tragicznej, ale wiernej miłości do zmarłej Trudy. Gdyby zakochał się w Natalie zmieniłby się jego charakter i przestałby być tym starym, poczciwym Monkiem, którego uwielbiamy.

ocenił(a) serial na 10
maruda69

zobaczcie sobie ile amerykanie swozyli filmów
http://www.google.pl/#hl=pl&q=natalie%20and%20monk&psj=1&gs_sm=3&gs_upl=434l8744 l0l9523l22l16l2l1l1l3l753l5664l0.1.2.3.4.1.2l13l0&um=1&ie=UTF-8&tbo=u&tbm=vid&so urce=og&sa=N&tab=wv&psj=1&ei=vwRKT7eQMoPRsgaMy_SUBQ&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.,cf.os b&fp=4190d52b00954f58&biw=1280&bih=837
a to forum
http://www.usanetwork.com/series/monk/

ocenił(a) serial na 10
norbiskonio18

Ale nie zauważyliście że Monk od początku dzięki jej w pewnym stopniu zmierzał się ze swoimi fobiami? np kiedy ona się przytuliła nie odpychał jej nie mówił nic, tylko spokojnie przeczekał. Tez kiedy ona była w niebiespieczęstwe mimo wszystko szedł naprzód robił wszystko żeby jej się nic nie stało. Monk był bardzo wrażliwy i uczuciowy ale okazywał to na swój sposób, jak to Monk, Natalie była przy nim zawsze bo dostrzegła w nim to czego inni nawet by się nie domyślali. ale też maruda69 ma rację gdyby oni zostali razem cały serial stracił by swój 'smak" gdyby Monk miał taka akcje jak każdy inny serial to każdy następny odcinek stał się przewidywalny i nudny i stracił by już na pewno zainteresowanie tak. i to właśnie mi się podoba że jest całkiem inny niż reszta amerykańskich seriali.

ocenił(a) serial na 10
ana9

ale co jak co to pasują do siebie jak ulał

ocenił(a) serial na 10
norbiskonio18

tak pasują :) ja to wiem i ty to wiesz każdy fan Monka to wie, no ale co zrobić reżyser był bezwzględny co do nich do końca no niestety.

ocenił(a) serial na 10
ana9

Natalie jest bardzo podobna do Trudy w odrużnieniu od Sharonej

ocenił(a) serial na 10
norbiskonio18

nom masz rację

ocenił(a) serial na 10
norbiskonio18

Mogliby być razem, na przykład na końcu serialu. Wtedy przez pozostałe sezony serial Monk nie traciłby tego swojego urku.

ocenił(a) serial na 10
Ingrid_Fox

Uroku*

ocenił(a) serial na 10
Ingrid_Fox

faktycznie masz racje bo to aż się prosi o taki rozwój akcji :P i no trochę szkoda ze jednak się nie skończyło takim happy endem jakim byśmy chcieli :)

ocenił(a) serial na 10
ana9

nom szkoda ze nie zostali partnerami
jednak Adriana fizycznie nie pociąga Natalie, co innego jego brata Ambrożego.

Ingrid_Fox

zgadzam się czekałam na to od początku kiedy się poznali. Pasują jak ulał on wdowiec ona wdowa idealna para

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones