PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99100}

Detektyw w sutannie

Father Dowling Mysteries
6,8 5 519
ocen
6,8 10 1 5519
Detektyw w sutannie
powrót do forum serialu Detektyw w sutannie

Pamięta ktoś który to był kanał i rok? Na pewno pierwsza połowa lat 90-tych.Pamiętam z dzieciństwa. Nagrywałem fonię tego serialu na kasetę magnetofonową. :)

ocenił(a) serial na 8
Telewidz

Jeśli chodzi o pierwsze odcinki tego serialu to pamiętam jak leciał on w soboty na TVP1 gdzieś tak wieczorem, albo późnym popołudniem. A co do roku to stawiałby lata 1993-95, ale pewności nie mam.

ocenił(a) serial na 10
Telewidz

Eh to były czasy:) Ja nagrywałam jak nadawali ok. 2006 roku na dwójce
Zaczynał się o 15.00 więc szybko szłam ze szkoły żeby tylko zdążyć:)
Szkoda że przez tyle lat powtarzali ten serial a teraz można go oglądać tylko na axn:/

DziadekZaplutek

A czy wyemitowano wszystkie sezony w Polsce bo niektorych aktorów gościnnych nie kojarze.? Szkoda ze nakrecono tylko trzy serie duzo lepszy od Ojca Mateusza.

ocenił(a) serial na 10
Ruben_fw

2 i 3 był na pewno bo mam z tego sezonu nagrane odcinki, więc 1 też na pewno był emitowany:)

użytkownik usunięty
DziadekZaplutek

Nie szłam tylko szedłam sie pisze

Telewidz

Wydaje mi się, że po raz pierwszy w Polsce ten serial pojawił się w 1992 roku. Była to grudzień okres świąteczny, więc łatwo takie rzeczy utrwalają się w pamięci;). Można też takie informacje weryfikować na wikiach o starej telewizji. Nie pamiętam jednak kiedy dokładnie był pierwszy odcinek, ale wydaje mi się, że były to święta, bo ten serial mocno mi się ze świętami kojarzy... No i serial był po teleekspresie w soboty;), a potem Polskie Zoo:).

ocenił(a) serial na 6
Telewidz

Emisję serialu w Telewizji Polskiej rozpoczęto na jesień 1991 roku. Emitowany był w sobotę w programie I o godz. 18.25.

ocenił(a) serial na 8
ju7689sp9

05.10.1991
https://staratelewizja.fandom.com/pl/wiki/05_pa%C5%BAdziernika_1991

Moim zdaniem jakby Polska miała być w pełni niepodległa po II WŚ to byłoby więcej stacji TV i niektóre seriale byłyby w prywatnych tv a nie w TVP.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones