PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99100}

Detektyw w sutannie

Father Dowling Mysteries
6,8 5 523
oceny
6,8 10 1 5523
Detektyw w sutannie
powrót do forum serialu Detektyw w sutannie

A może bytak stworzyć polski odpowiednik tego serialu CO?? Np. księdzem proboszczem (jak ks. Frank Dowling) byłby np. ksiądz Antoni Wójtowicz, wikarym byłby ten z Plebani (ksiądz Artur), gospodynia - babcia Józia, a siostrą - siostra Tekla (Joanna Kwiatkowska-Zduń). Co wy na to?? Czy ten pomysł by wypalił - aktorzy obyczajowi teraz wcielil by się w role kryminalno sensacyjne. Dawajcie! P.S. Lubię "Plebanię" i "D w S" lol 8-)

ocenił(a) serial na 8
James_Bond_88007

Okay, ale chyba trzeba by było pozamieniać role: ks. Antoniemu musiałby pomagać ks. Antek (niemniej szalony niż cudowna siostra Steve). A głównym złym, byłby naturalnie Tracz, czyli najlepszy aktor serialowy (gra w jednym i szkoda-choć może dobrze bo TVN (beep!)), Dariusz Kowalski. Też lubię "Detektywa...", a teraz się skończył. BUUUUUUUUUUUU!!!

ocenił(a) serial na 9
James_Bond_88007

fajnie by bylo ale innych aktorow bo byloby nude, wszystko jak w plebani tyle ze kryminal jak dla mnie to inni aktorzy moglby zostac jedynie ten ksiadz antoni a tak to reszta innych

ocenił(a) serial na 10
James_Bond_88007

może to by bylo fajne ale i tak ja najbardziej lubie tracy nelson i toma bosley chociaż to nie jest zły pomysł to nie wiem czy by mi sie gotak dobrze oglądało jak ta wersje USA ;-)

ocenił(a) serial na 8
akinom267

Ja na księdza detektywa proponowałbym Globisza siostra to Edyta Jungowska a gosposia to Katarzyna Figura

James_Bond_88007

No i mamy... Ojca Mateusza...

ocenił(a) serial na 5
James_Bond_88007

Ja bym zaproponował Artura Żmijewskiego w roli księdza.

ocenił(a) serial na 8
accadacca

MISTRZ :D

ocenił(a) serial na 7
accadacca

eh... ja to w ogóle podejrzewam w tym serialu pierwowzór don mateo a potem naszego rowerowego Arturka

myszokrwista

Nie ma co podejrzewać - to nie pierwowzór, tylko TVP kupiła od Włochów licencję na format.

James_Bond_88007

ale to by musiał ścigać sam swoich za pedofilię, więc raczej nie zrobią takiego serialu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones