PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99100}

Detektyw w sutannie

Father Dowling Mysteries
6,8 5 519
ocen
6,8 10 1 5519
Detektyw w sutannie
powrót do forum serialu Detektyw w sutannie
ocenił(a) serial na 7
puma

właśnie widziałem, fajny polski akcent :-)

trish1984

heh ale śmiesznie gadała ta Steve z taiim angielskim akcentem

puma

a mnie się podobało :) kiedyś z przyjemnością oglądałam ten serial :)

puma

sam to kiedys widzialem, i z checia bym to jeszcze raz zobaczyl, wlasnie ten urywek

ocenił(a) serial na 8
puma

żadne jaja :p
siostra Steve ma polskie korzenie ;p
i z tego co mi wiadomo, w rzeczywistości także ;p

ocenił(a) serial na 6
puma

A powiecie mi który odcinek?

ocenił(a) serial na 8
Martusienka_1702

Nie pamiętam który odcinek ale pamiętam zę wypytywała się siostrunia o taryfę:)
Ja ten serial oglądałem na początku lat 90

Martusienka_1702

Właśnie pokazali na CBS - 3x16. I pomyśleć, że 10 minut temu przełączyłem tv i zerknąłem na forum.

aaaddd

prosze http://www.youtube.com/watch?v=Fw38bTTTepM&feature=youtu.be

użytkownik usunięty
KinoManiak_12

dobre trochę śmieszne

no i troche naciagane, bo jezeli ta polka nieumie mowic po amerykansku to skad u niej ten akcent, i powinna mowic czystym polskim a nie polamanana polszczyzna

takze to pic na wode, zrobili to specjalnie, aby sie przypodobac polakom albo zakpic z nas

KinoManiak_12

weź pod uwagę że film był kręcony w latach 87-91, a wtedy sporo Polaków wyjechało za granicę nielegalnie...raczej ciężkobyłoby im znaleźć kogoś kto nie spędził w Stanach przynajmniej kilku(nastu) lat... mi się wydaje że to miało być coś w rodzaju przekazu 'jesteśmy z wami' ale głowy sobie nie utnę.

KinoManiak_12

Człowieku, akcja tego serialu dzieje się w Chicago, gdzie Polaków mieszka trochę ponad milion. Byłoby co najmniej dziwne, gdyby w którymś odcinku jakiś Polak albo Polka nie wzięli udziału w intrydze. Zwłaszcza że siostra Steve ma polskich dziadków (co też nie dziwi, wziąwszy pod uwagę powyższe), więc logiczne było, że a) zna polski, b) w którymś odcinku jej polskie pochodzenie i znajomość języka powinny zostać wykorzystane. Gdzie ty tu jakieś kpiny widzisz?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones