PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654010}

Detektyw

True Detective
8,4 157 546
ocen
8,4 10 1 157546
7,7 31
ocen krytyków
Detektyw
powrót do forum serialu Detektyw

https://www.filmweb.pl/serial/Detektyw-2014-654010/discussion/Jest+wyciek+dotycz %C4%85cy+mo%C5%BCliwego+sprawcy+z+sezonu+3%2C+nie+wiem+na+ile+legit+ale+wygl%C4% 85da+raczej+dobrze,3062100

Filip_Malarczyk

Ty to wymysłiles ? Wątpie :P

Filip_Malarczyk

W ogóle, niby wszystko się potwierdza i wszystko już chyba wiadomo, ale i tak nie mogę się doczekać dwóch ostatnich odcinków. Zwłaszcza konfrontacji Purcella z córką z wypranym mózgiem... No i ciekawe też co mu zrobi ten szef ochrony, bo to chyba on zaszedł Purcella od tyłu w tym różowym pokoju. Czuję, że będzie rzeź.

ernest_zlotousty

Ten z białym okiem musiał być kierowcą u Hoyta i jeździł z córką Hoyta (pewnie w dziecięcych 'interesach') i przyszedł na czytanie książki aby dowiedzieć się czy wiedzą gdzie znajduje się Julie. Kuzyn Lucy powiedział w barze, żeby się pospieszyć bo nie tylko policja szuka Julie.
No a Julie musiała byc albo córką Hoyta w wyniku seksu Lucy z Hoytem albo Lucy zgodziła się na polubowne uprowadzenie córki w zamian za na przykład lepsze warunki życia.

ocenił(a) serial na 9
ernest_zlotousty

możliwe że szef ochrony jest tak samo homo jak Tom Purcell, chociaż nie wiem jaki to może mieć wpływ na sprawę.

zpaul

Też nie wiem, jaki to może mieć wpływ na sprawę, ale to, że szef ochrony jest "homo" wydaje się niemal pewne. Podczas rozmowy z Waynem i Rolandem, szef ochrony normalnie przecież rwał tego pierwszego... I to tak, wiesz, bez żadnej krępacji. "– Nie jem pączków. – Widzę. Ma Pan świetne ciało." Anglosasi lubią wymieniać uprzejmości, ale bez przesady. :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones