PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654010}

Detektyw

True Detective
8,4 157 439
ocen
8,4 10 1 157439
7,7 31
ocen krytyków
Detektyw
powrót do forum serialu Detektyw

Jeżeli podobał Wam się Detektyw to zachęcam was do obejrzenia włoskiej produkcji pod tytułem "Gomorra". Jest to serial na podstawie książki ale klimat, którym czaruje jest niesamowity. Ja oceniłem Detektywa na 7 przeplatał odcinki lepsze z gorszymi. A sam finał mnie osobiście rozczarował... Natomiast Gomorra opowiada trochę inną historię ponieważ neapolitańskiej mafii, jednak dla mnie bezapelacyjnie znajduję się on na ścisłym podium najlepszej premiery tego roku. Poważny kandydat do wygrania tego rankingu w moich oczach. Kto nie widział niech obejrzy a może podzieli moje zdanie.

Dziękuje za uwagę i sorry, że się wtrącam z innym wątkiem ale uważam, że warto podzielić się dobrą produkcją

ocenił(a) serial na 7
Play4Fun

Dam gamorze ocenę 1

użytkownik usunięty
ocenił(a) serial na 7

Wszystko. Jasne troll

użytkownik usunięty
batesmotel27

Mi również nie podoba się zaśmiecanie forum agitacjami do obejrzenia innych filmów, co czyni Play4Fun. Ale dawanie jakiemuś filmowi oceny 1 bez obejrzenia to szczyt głupoty, irracjonalności i infantylności. Detektyw mi się podoba (jestem po trzecim odcinku), a Gomorry nie oglądałem, więc nie mogę mieć na jej temat zdania. Nie nazywaj mnie trollem na podstawie jednego wypowiedzianego przez mnie słowa, nie znając moich poglądów. Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 8
Play4Fun

Film ,,Gomorra" był swego czasu bardzo głosny, z tego co pamiętam oceniłem go wysoko. Serial chetnie zobaczę, ale widzę, że nie wszystkie odcinki mają tłumaczenie.
Co łączy twoim zdaniem Detektywa i Gomorrę?

ocenił(a) serial na 7
laxman

Nie detektyw to serial jedyny w swoim rodzaju i nie ma nic wspólnego z jakimiś włoskimi śmieciami.

batesmotel27

nie przesadzał bym. Detektyw to dość standardowy serial kryminalny tylko poprostu bardzo dobrze zrobiony. Nie jest jedyny w swoim rodzaju, to na pewno.

nohero87

Detektyw to najlepszy serial w historii kinematografii. Popieram użytkownika batesmotel27, nie ma nic wspólnego z jakimiś włoskimi śmieciami.

ocenił(a) serial na 10
0wner2

Dla mnie do obejrzenia całego pełnego sezonu Gomorry, Detektyw był nr 1 w tym roku, ale ten włoski jak to piszą śmieć to serial wybitny, zrzucił Detektywa na 2 pozycję, z całym szacunkiem ale obrażanie czegoś bez obejrzenia świadczy tylko o głupocie i niedojrzałości piszących tutaj...Oba seriale są znakomite ale ten rok należy do Gomorry...

ocenił(a) serial na 7
m4niek1985

Poczekaj na 3 sezon twin peaks

ocenił(a) serial na 8
0wner2

Dobre. Nawet HBO przecież ma lepsze seriale np: Oz, Sopranos, Sześć stóp pod ziemią, The wire, Rzym, Gra o tron.
A nie zapominaj też o serialach innych stacji Twin Peaks, The Shield, Dexter, Fargo itp

ocenił(a) serial na 8
returner

No i oczywiście też Breaking Bad :)

laxman

Napisy od Józka z hataka są do wszystkich odcinków na n24

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones