PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654010}

Detektyw

True Detective
8,4 157 292
oceny
8,4 10 1 157292
7,7 31
ocen krytyków
Detektyw
powrót do forum serialu Detektyw

Witam.
Zastanawiam się który serial zacząć oglądać:
Detektyw
House of Cards
Gra o Tron
Dexter
Wikingowie
The Walking Dead
Prison Break
Oglądałem z 5 odcinków B Bad jednak serial mnie nie wciągnął na tyle żeby go oglądać ,
oglądałem też Spartakusa ale to odcinki na które akurat natrafiłem.
Lubie thrillery,thrillery psychologiczne ,napięcie w filmach, zwroty akcji , klimat ale także filmy
właśnie typu Spartakus myślę że nie byłyby złe.

ocenił(a) serial na 7
igorano250

Jeżeli lubisz filmy psychologiczne, thillery, i napięcie to polecam :
1. Hannibal (obowiązkowy, jeżeli lubisz filmy psychologiczne)
2.Detektyw

ocenił(a) serial na 10
igorano250

Zdecydowanie Durham County :)

ocenił(a) serial na 8
igorano250

jak zwroty akcji to Prison Break - tyle, że polecam ci skończyć oglądanie po ostatnim odcinku 2 sezonu. 3 sezon jest już kiepski, a 4 to kompletna porażka :

ocenił(a) serial na 9
mikrofalowka

Co ty gadasz. Trzeci też był dobry co do czwartego się zgodzę.

ocenił(a) serial na 10
mikrofalowka

dokladnie tak samo uwazam, ja sobie podarowalam nastepne sezony zeby smaczku nie tracic:D

użytkownik usunięty
igorano250

nie zastanawiaj sie tylko ogladaj i przekonaj sie co ci sie podoba. jak bedzesz wybrzydzac to nic nie zobaczysz

igorano250

Gra o tron
Dexter
House of Cards

ocenił(a) serial na 9
igorano250

House of cards- bardzo dobry, ale specyficzny, trzeba lubić taki klimat filmu

Detektyw- pierwsze 3 odcinki to głównie rozmowa, warto przebrnąć przez nie, bo warto!

Gra o tron- mistrzostwo, polecam Ci gorąco

Dexter- bardzo fajny, choć raczej nietypowy serial. Jeśli po 1 sezonie Ci sie nie spodoba to odpuśc sobie go

Prison Break- tak jak wyżej napisane, im dalej tym gorzej. Co nie znaczy ze 2 pierwsze sezony nie są warte obejrzenia ;)

ocenił(a) serial na 7
igorano250

Wszystkie seriale wymiennie przez Ciebie jak i przedmówców są godne polecenia. Nie ma na co czekać tylko zacząć oglądać, bo nie zdecydujesz się na nic.
Wybiorę za Ciebie, Hannibal jeśli ma to być psychopatyczny bohater odstawiający psychologiczne gierki, miotający innymi jak osiką wiatr na wietrze ;)
House of cards, tutaj to perełka chciwości i dążenia do władzy, też bardzo dobre.
Detektyw, właśnie oglądam, nie jest to czego oczekiwałem, pierwsze trzy odcinki, kolokwialnie mówiąc takie sobie. Czwarty dawał moc, chwilowa zabieram się za piąty.
Prison Break, dobry wybór to przemyślany plan, więc oglądaj tylko dwa pierwsze sezony bo trzeci i czwarty to szczyny na asfalcie.
The Walking Dead, co tu dużo mówić, fani nocy żywych trupów i innych filmów o tematyce zoombie wiedzą w czym rzecz ;)

ocenił(a) serial na 9
igorano250

Zacznij od walking dead i prison break.

ocenił(a) serial na 9
igorano250

Skoro lubisz thrillery to obejrzyj Homeland.

walker666

Dzięki obejrzałem już 1 sezon Prison Break - rewelacja . Zobaczę jak będzie dalej , potem zacznę oglądać po kolei wszystkie wymienione przez was seriale. Nigdy jakoś do seriali nie byłem przekonany a teraz wiem ile straciłem :D

ocenił(a) serial na 10
igorano250

napewno nie the walking dead:D tam 1 sezon jest ok a potem to tylko cykanie konikow polnych.....Breaking Bad zaluj ze nie przetrzymales poczatkowej nudy bo potem jest rewelka.

Detektywa obejrzyj jako pierwszy to krotki serial a jest WYBITNY.

Prison break tez swietny Gra o tron takze ale to inny klimat. Poza tym w grze o tron troche za duzo gadają. House of cards typowo polityczny trzeba to lubic ale nakrecony bardzo dobrze. reszty nie polecam bo mnie nie wciagnely a probowalam i wikingow i dextera.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones