PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654010}

Detektyw

True Detective
8,4 157 546
ocen
8,4 10 1 157546
7,7 31
ocen krytyków
Detektyw
powrót do forum serialu Detektyw

Podobne seriale

ocenił(a) serial na 9

Bardzo proszę o podanie podobnych seriali do tego.

nawigator86

polecam The Killing ;)

ocenił(a) serial na 8
nawigator86

Oczywiście The Killing - tylko duński, Most nad Sundem, Upadek,

ocenił(a) serial na 9
sylsob1

dzieki!

ocenił(a) serial na 8
nawigator86

Takze podwieszam sie pod The Killing. Drugi sezon troche slabszy od pierwszego ale i tak serial godny uwagi.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
pezetr

E, nie.

W oczekiwaniu na kolejne odcinki Detektywa zmiażdżyłem pierwszy sezon The Killing. Może powonieniem znaleźć wersję duńską, internet mówi że lepsza.

The Killing to bardzo sprawny kryminał. Ale tylko tyle. Jest pesymistyczny ale nie mroczny, jest intrygujący ale nie tajemniczy, jest sprawnie zrobiony, ale nie genialny. Ma sympatycznych bohaterów, ale nie są to Hurt i Chole. Mam wrażenie, że tekst „time is a flat circle” przejdzie do historii kultury (masowej) jak onegdaj wyznanie – „to ja zabiłem Laure Palmer”. W „The Killing” takich rzeczy nie ma. „The Killing” to rzemiosło z górnej półki, „Detektyw” to Sztuka z górnej półki. Półka niby ta sama, ino klasa inna.

nawigator86

"Forbrydelsen", a z filmów "Zodiac" i "Prisoners" :)

nawigator86

Top of the Lake

ocenił(a) serial na 10
nawigator86

Ehh, tak sobie teraz pomyślałam... szkoda, że polska, tvn-owska seria "Detektywi" do pięt nie dorasta temu serialowi :(

Z filmów polecam "Labirynt" ;)

ocenił(a) serial na 9
asia_92_12

Labirynt widziałem, ostatnimi czasy jeden z lepszych jeśli chodzi o swój gatunek.

ocenił(a) serial na 9
nawigator86

Twin Peaks - serial, od ktorego wszystko sie zaczelo :-)

nawigator86

To ja od siebie polecę serial z intrygą kryminalną i dosyć mrocznym klimatem The Shadow Line oraz bardzo dobry z jeszcze lepsza rolą Hardego, brytyjski The Take

nawigator86

Film z podobnym klimatem Texas Killing Fields oparte na faktach.

ocenił(a) serial na 8
nawigator86

Klimatycznie - Millennium, bardzo niedoceniany, a szkoda.

ocenił(a) serial na 8
wild79

Oczywiście mam na myśli: http://www.filmweb.pl/serial/Millennium-1996-31450

nawigator86

Z podobnych filmów to dorzucę od siebie "Oszukaną" Clinta Eastwooda, podobne klimaty i sprawa oparta na faktach

ocenił(a) serial na 9
Wirginczyk

Właśnie go obejrzałem, bardzo dobry film.

nawigator86

No ba :)

nawigator86

Mi kojarzy się z "The Following". I podpisuję się pod "Millenium", o którym wspomniał użytkownik wild.

ocenił(a) serial na 9
nawigator86

https://www.filmweb.pl/serial/Luther-2010-548378

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones