PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654010}

Detektyw

True Detective
8,4 157 662
oceny
8,4 10 1 157662
7,8 32
oceny krytyków
Detektyw
powrót do forum serialu Detektyw

ciekawią mnie koncepcje postaci,

teoretycznie ciezko im bedzie zrobić kogoś zupełnie odmiennego do 1sezonu a jednocześnie ciekawego, a raczej muszą zrobić kogoś odmiennego bo przecież odgrzebywać ten sam kotlet i dramaty postaci to bez sensu

farel - albo playboy, albo super pilny prawy i sprawiedliwy podążający za karierą bohater
vogue - hmm stereotypowy gliniarz-pączkarz obibok, lub też komletnie olewający zasady i naginający prawo,

ocenił(a) serial na 6
konstanty_2

juz tu gdzies pisalem...

podoba mi sie twoja koncepcja farela .. ale tak bylo by 10 lat temu ... ja niewiem czy nie pojda po najprostrzej lini dla niego czyli .. pijak , po rozwodzie, wieczny konflikt z szefem .. na wylocie, naduzywajacy przemocy itd ale ale .. jego rola z Minority raport nasowa mi tez mysl ze byc mzoe sprawa ktora beda rozwiazywali bedzie wewnetrzna jakas sprawa ( hollywood ma to do siebie ze czasem jak ktos stworzyl raz jakas krreacje to wsadzaja go w podobna konwencje ) .. ale z tym pomyslem to tak na marginesie

vaughn - tak jak piszesz.. charakteryzacja., stara marynara, brzuszek, was.. i za biurkiem... kiedys z ambicjami ale zjedzony przez system albo po jakiejs zawalonej sprawie wyladowal za biurkiem .. ale ambitna sprawa rodzi w nim dawne ambicje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones