PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654010}

Detektyw

True Detective
8,4 157 292
oceny
8,4 10 1 157292
7,7 31
ocen krytyków
Detektyw
powrót do forum serialu Detektyw

sprawca

ocenił(a) serial na 8

Czy ktos jeszcze po 1 scenie(gdzie kosił trawę przy szkole), wiedzial, albo chociaz typował ze to
sprawca. To było strasznie typowe zagranie ze strony twórców.

ocenił(a) serial na 10
lopz

Po pierwszej scenie nie mogłeś typować że Eroll jest sprawcą, bo w pierwszej scenie serialu pokazano trupa i bohaterów, a sam Eroll jest pokazany dopiero pod koniec 2 odcinka. Pewnie chodziło Ci o pierwszą scenę w której on w ogóle się pokazuje?

Szczerze mówiąc, ja już sam nie wiem, kiedy zacząłem podejrzewać, że Errol (czyli Facet – Na – Kosiarce) jest odpowiedzialny za te dwa morderstwa. I, szczerze mówiąc, nawet jeśli domyśliłbym się jeszcze w drugim odcinku, to nie zmieniłoby to mojej oceny serialu. Bo tej produkcji nie oglądałem po to aby dowiedzieć się kto zabił, oglądałem ją aby poznać historię dwóch detektywów, ich wzajemnej relacji w konfrontacji ze złem, i ze Złem. Jasne, czysto kryminalna warstwa True Detective była ważna, i zrobiona bardzo ciekawie, ale pomimo wszystko nie była najważniejsza.

ocenił(a) serial na 8
pegaz_filmweb

chodzilo mi o pierwsza scene kiedy sie pokazal, kiedy kosił trawę przy tej szkole :) ogolem zgadzam sie z cala wypowiedzią, poprostu byłem ciekawy czy ktos jeszcze na to wpadł :)

pozdrawiam :)

lopz

Ja jeszcze wiedziałem, że kosiarz jest sprawcą.
Serial ma klimacik, dlatego jest taki dobry jak również i obsada.

ocenił(a) serial na 8
darek_03

obejrzałem cały sezon w dwa dni i jeszcze po "złapaniu" pierwszych sprawców, wiedziałem, że z tym gościem jest coś nie tak; scena z tym kosiarzem była bardzo specyficzna, sam moment, kiedy pierwszy detektyw zrezygnował z rozmowy z nim, również. Właściwie byłem wtedy pewien, że te informacje, które podawała przez krótkofalówkę temu drugiemu, zaraz naprowadzą go na tego kosiarza. No alle wyszło inaczej, w końcu nie mogliby zakończyć sezonu tak szybko ;p

ocenił(a) serial na 6
lopz

no bylem przekonany ze "tu jst cos nie tak " ... po 1 zbyt uprzejmy i scenarzysci baaardzo mocno wrecz to bylo nachalne jak odciagnol Martin Rusta .. ale no zawiodlem sie ze na Erlu sie to skonczylo .. poprostu w tamtym momencie myslalemm.. O TEN KOLES COS WIE ....

.. ale minute po tej scenie tez mialem tez maaaluuutkie podejrzenie co do MArtina kiedy w dialogu z RUst odpowiada mu ze musi walczyc z prawdziwym zlem , wiem ze nastepna scena pokazuje farme i Leduxa ale w tym momencie myslalem ze scenarzysci chca nam cos niepokojacego powiedziec o Martinie ... ze nieswiadomie adreatem Rusta jest Martin

Pozdrawiam

lopz

Ja wiedziałem od razu, że to ten koleś. To było przecież oczywiste.

ocenił(a) serial na 10
lopz

Proszę, napiszcie która konkretnie minuta i odcinek, bo nie widzę.

ocenił(a) serial na 9
ewkamarchewka17

Bo ta scena jest w 3 odcinku, dlatego nie widzisz :)

ocenił(a) serial na 9
lopz

Przyszlo mi to na mysl, moment jak skonczyli rozmawiac zapalil lampke w glowie.Ale moim glownym typem na morderce byl przedstawiciel tego kosciola

użytkownik usunięty
lopz

mój chłopak zażartował, że to on, ale było to dla nas dość spore zaskoczenie. to znaczy, podejrzewałam, że nie bez przyczyny nam go pokazali, ale dopiero scena z agentami mnie przekonała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones