Detektyw (2014)
Detektyw: Sezon 4 Detektyw Sezon 4, Odcinek 1
Odcinek Detektyw (2014)

Part 1

56m
6,5 1 392
oceny
6,5 10 1 1392
Detektyw
powrót do forum s4e1

I nie, nie mówię o związkach lesbijek - bo do łóżka nikomu nie zaglądam.
Ale zaczynamy od sceny zatrzymania gościa, który przez chwilę myślimy, że może nie żyć? Stereotyp biały, biję żonę, szef na to pozwala.
Komentarz Judie do drugie policjanta o kanapkach - zupełnie przypadkiem kolejne stereotypizowanie, wraz z generalizowaniem
Wspomniane i uwypuklone związki lesbijskie -> zamiast skupić się i powiedzieć seks tym bardziej nagrywany z 15 latka jest czymś głupim, nagannym mówię o konsekwencjach to idziemy dalej przy zatrzymaniu nawiązanie do tego i komentarz ty dziwko- sugerujący stygmatyzowanie tego poprzedniego zachowania
Komentarze białej by szukali, Indiankę mają w dupie. Nie mam nic do silnych kobiet i lubię je oglądać - ale w tym zestawieniu wpisują się właśnie w ideologiczne bajdurzenie.
Jak dla mnie jak na jeden odcinek to cholernie za dużo tego

ocenił(a) serial na 10
mleczakowie

chyba mylisz stereotypy z ideologią. Poza tym gdzie w tym serialu masz jakąś ideologię? Wszyscy już chyba fiksujecie na głowę z tego przewrażliwienia.

_dominic_

W tym odcinku wystąpił rasizm wobec białych i seksizm wobec białych mężczyzn.

_dominic_

To prawda !

mleczakowie

Ten serial akurat z tego co widać jedzie nie tyle po stereotypach co po rzeczywistości. Tak policja z Alaski czy Kanady generalnie ma wy#walone na Rdzenną Ludność (patrz Kanadyjska Autostrada Łez - no znikają? Who cares). Faceci częściej niż kobiety są sprawcami przemocy i bywa że jest to bagatelizowane - nadal. To że akurat tamten był biały - no cóż, jakby był niebiały to by to cokolwiek zmieniało?
Lesbijki istnieją - bycie lesbijką nijak się ma do jakichś ideologii. To po prostu orientacja seksualna i nic ponadto. Wyrywanie 15 latek przez dorosłych - nie przecież, to się w rzeczywistości nigdy nie zdarza; musi być ideologia w serialu... heh
Serio czy ty już dotarłeś do tego punktu że normalne problemy społeczne - które faktycznie istnieją w wielu społecznościach - to dla ciebie ideologia, to ja sugeruje wizytę u dobrego specjalisty... bo za moment uznasz że jak mama ci karze wynieść śmieci to to też będzie ideologia...

Iwona_Klich

Hej! Czytam sobie całą dyskusje pod czwartym sezonem, i za każdym razem jak widzę twój komentarz to myślę sobie "dobrze gada". To jest ZATRWAŻAJĄCE jacy ludzie tu komentują i JAK komentują i fajnie widzieć wypowiedzi kogoś takiego jak ty, kto ma normalne podejście, piąteczka :)

Iwona_Klich

Dzięki ! Super !

mleczakowie

Jak świat zmądrzeje i zacznie leczyć zaburzenia to wtedy wróci normalność..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones