Detektyw (2014)
Detektyw: Sezon 4 Detektyw Sezon 4, Odcinek 2
Odcinek Detektyw (2014)

Part 2

1h
6,4 1 156
ocen
6,4 10 1 1156
Detektyw
powrót do forum s4e2

Jak narazie głównym podejrzanym jest Clark, którego zwłok nie było na stosie. Ma w dodatku wytatuowany symbol wskazujący na powiązania z Żółtym Królem, a Tsalal jest finansowany przez firmę, która należy do spółki Tuttlejów. Wiadomo, że Tuttleje byli stuknięci i lubili rytuały co mogłoby wyjaśniać dlaczego ofiary były rozebrane. Przykładowo zabójca mógł ich zmusić do rozebrania się, ale mnie się wydaje, że Clark też jest ofiarą i jego zwłoki będą odnalezione później. Mam taką teorię, że zabójczynią jest dziewczynka uratowana w 95 przez Martyego i Rusta. Co wyjaśniałoby początek, w którym Clark z przerażeniem wypowiada "She's here". Trochę to kiczowate, nawet jak na ten sezon, ale teoretycznie możliwe.

ocenił(a) serial na 8
k_pilch

O proszę, nie wyłapałem ze to nawiązanie do postaci z pierwszego sezonu.

Nnorm

Sorry, generalnie moja wypowiedź jest raczej bez sensu, bo Clark powiedział: "She's awake", a nie "She's here".

ocenił(a) serial na 10
Nnorm

nawiązaniem do sezonu 1 jest też poprzez Trevora Cole -> imię i nazwisko ojca Rusta, który swoją drogą miał umrzeć na Alasce na białaczkę ...

ocenił(a) serial na 10
BraxtonBragg

a i nie Trevor tylko Travis

k_pilch

Spirala z tego co widziałem to Hypnosa a nie Hastur

ocenił(a) serial na 10
k_pilch

Jest jeszcze firma krabowa Blue King (tez nawiazuje do s1) w ktorej pracuje ta dziwna ruda dziewczyna bez 2 palcow. Ja obstawiam ja jako jedna z zamieszanych + dorabiala z ta starsza sprzatajac w Tsalal

plone

Mnie zastanawia dlaczego Annie, która była położną, protestującą przeciwko kopalni, która zatruwała wodę pitną - czyli w sumie całkiem porządną osobą, miała ten tatuaż jeszcze zanim miał go Clark (zrobił go 4 dni po jej śmierci).

ocenił(a) serial na 8
k_pilch

W trzecim odcinku to wyjaśniono. Miała sny.

k_pilch

E, dziewczynka nie może być seryjnym zabójcą, przecież w tej serii kobiety są kryształowe jak Wąsik z Kamińskim, zbirami i nieudacznikami są tylko faceci...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones