Detektyw (2014)
Detektyw: Sezon 4 Detektyw Sezon 4, Odcinek 5
Odcinek Detektyw (2014)

Part 5

1h
6,1 901
ocen
6,1 10 1 901
Detektyw
powrót do forum s4e5

Jestem z tych, którym bardzo podoba się sezon 4, mimo iż zdaję sobie sprawę, że odbiega klimatem od poprzednich sezonów (głównie dlatego, że Night Country został napisany jako osobny tv show i zaadaptowano go na potrzeby universum True Detective, więc rozumiem to).
Jednakże, odcinek piąty wzbudził we mnie mieszane uczucia. Z jednej strony, akcja wreszcie przyspieszyła i się dzieje. Z drugiej strony, dzieje się, ale wszystko na raz. Ponadto, pokazano kilka wątków, które równie dobrze można było pominąć, na przykład rozmowę Hanka z babeczką z kopalni. Gdyby pominięto tę scenę to jego wkroczenie do domu Jodie Foster byłoby bardziej niepokojące. I w ogóle scena gdzie Jodie Foster powtarza 'ask the question', a potem jak młody Prior zadaje wreszcie pytanie, to ona mu mówi żeby się nauczył kiedy przestać zadawać pytania...
Szkoda, że będzie tylko 6 odcinków, szkoda potencjału :(

lati

mnie zastanawia czemu młody zabił ojca. nie można było strzelić w inną część ciała niż głowa ?

ocenił(a) serial na 10
conneryfan

Mi również od razu nasunęło się to pytanie. Myślę, że to nie żadna tajemnica czy coś głębszego, tylko zwykłe pójście na łatwiznę i uśmiercenie postaci.

fett85

Może po prostu to był odruch, Hank miał odbezpieczoną broń i celował w Liz, która jest dla Pete'a najważniejszą osobą.

ocenił(a) serial na 9
AleksandraFilit

Nie sposób z Tobą się nie zgodzić.. Masz 100% rację

fett85

Też mi się tak wydaje, że to po prostu dla ułatwienia/dramatyzmu było...

conneryfan

Dokładnie! Mimo wszystko to był jego ojciec, więc instynktownie 'powinien' strzelić w inną część ciała, a nie od razu strzał w głowę.

ocenił(a) serial na 10
conneryfan

Dopiero jutro jest premiera odcinka? Gdzie wy to oglądacie że już wiecie co będzie?

ocenił(a) serial na 10
jacek_ogieglo

Już jest na HBO

jacek_ogieglo

Jest na HBO GO

jacek_ogieglo

Mieszkam w Stanach i u nas było przesunięcie emisji z niedzieli na piątek żeby nie kolidowało z Superbowl ;p

conneryfan

Wiekszosc o tym pomyslała i mozna dewgowac dlaczego zastrzelił a.
, ale fakt jest taki ze to rtkko film i ma nmbyc dramatycznie oraz kazdy ktp ma z bronia do czynienia wie ze strzal w glowe jest w 100% skuteczny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones