PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=673350}

Dream High 2

Deu-rim-ha-i-2
6,7 413
ocen
6,7 10 1 413

Deu rim ha i 2
powrót do forum serialu Deu-rim-ha-i-2

Przez dużą ilość negatywnych komentarzy, prawie nie obejrzałam tej dramy.
Ale nauczyłam się już w życiu, że nie wolno kierować się zdaniem innych i obejrzałam.
Jak włączyłam pierwszy odcinek, to aż do 16 nie odchodziłam od laptopa.
Naprawdę świetne drama, mimo, że odchodzi trochę od fabuły jaka była w pierwszej części,
to w drugiej nawet lepiej się oglądało.
Jedynie co mi się nie podobało, to główna bohaterka, która strasznie mnie irytowała.
Pokazali ją jako idiotkę, która ciągle tylko ryczy, nic nie potrafi, no i jest po prostu ciamajdą.
Nie lubię takich ludzi, a jej to już szczególnie.
Bardzo mi się też nie spodobało jak JB się zachował, najpierw był za Rian, coś nawet między
nimi było, a tu nagle z dnia na dzień lata za Haeseong. Kibicowałam mu i Rian, a on nagle
zakochuje się w tamtej. To było jak dla mnie zbyt sztuczne, nie było chemii między nimi, ani
nic. Za to jest największy minus.
Moim zdaniem gdyby Bae Suzy zagrała w drugiej części, tak jak zagrała w pierwszej, to druga
część byłaby najlepsza.
Najbardziej polubiłam Rian, Nane, Ailee, So Woo i oczywiście Yoo Jina. JB też był bardzo
fajny, ale jak wspomniałam wyżej stracił u mnie punkty przez to jak się zachowywał.
Wolałam go jako dive, niż jako zakochaneg idiotę.

ocenił(a) serial na 6
Angeelaa

Mi z z kolei średnio ta drama przypadła do gustu. Sora niestety nie należy do moich ulubionych aktorek, niezbyt odpowiada mi jej gra aktorska ( wywalanie języka, otwieranie buzi itp. przez co wygląda jak idiotka) Brakowało mi chemii między bohaterami, nie kibicowałam żadnej z par, bo po prostu nie dali mi ku temu powodów. Przez połowę dramy zastanawiałam się za to skąd u Rian wziął się naszyjnik...myślałam, że kryje się za tym jakaś fajna historia, ale dopiero później sobie przypomniałam pierwszą scenę z filmu...eh...bezsensu. W pierszej serii naszyjnik odgrywał bardzo ważną rolę, a tutaj był tratowany jak bezużuteczny śmieć, trochę brakowało mi przypisywania mu tych "magicznych" właściwości;)
Chyba moim ulubionym bohaterem był YooJin, ale też bez większego przekonania. Lubiłam z to jego sceny z Rian, przypominały mi typowe zgrywanie się chłopaków w liceum.
Przemiana JB w zwykłego uczniaka = zmiana fryzury...to zawsze działa xD
Moją ulubioną sceną był casting JYP vs JinMan. Przy okazji JinMana mogli chociaż trochę nawiązać do wcześniejszej serii, o jego wpływie na losy wcześniejszych bohaterów, trochę mi czegoś takiego brakowało :)
Ogólnie słabo zagrana drama, muzyka też niezbyt przypadła mi do gustu, a już w szczególności piosenka o przejściu z klasy B do A...przypomniały mi się czasy przedszkola i przedstawienia przed rodzicami -.- W moim odczuciu niepotrzebna kontynuacja, która nią nawet tak naprawdę nie była. Daję 6/10 bo przeceż zawsze mogło być gorzej.

Angeelaa

Dla mnie też naprawde fajna, miała potencjał ale niestety ją zepsuli. Nie mogłamścierpieć tej sierotki, była taka nijaka, po prostu mne skręciło jak nagle zmienili postać JB i się zjebało. Wszystko mi uratowała Rian, super postać.
Si-woo miała potencjał, w pierwszych odcinkach ale potem sie zepsuło. Ogólnie jestem zawiedziona że tak to zrobili

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones