PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=673350}

Dream High 2

Deu-rim-ha-i-2
6,7 413
ocen
6,7 10 1 413

Deu rim ha i 2
powrót do forum serialu Deu-rim-ha-i-2

Z początku myślałam że Hae-seong Sin i Yoo-jin Jin będą razem ale to dobrze że nie byli bo by było głupio, obsada super szczególnie Na na mi się spodobała, myślałam że JB będzie z Rian i nie chciało mi się tego oglądać 9/10 ale w obsadzie było że IU będzie a jej nie było :C Jak ktoś zna podobne dramy to niech da znać :D

Hachiko_2

Rian była najlepszą postacią, ja nie ogarniam tego serialu, w połowie sie zmienił, zmianiła się całkowicie postać JB i to nie na lepsze. Nie mogłam ścierpieć jak przefarbował włosy i się taki stał. To głupie jak dla mnie bo Hea-seong Sin to taka sierotka bez wyrazu, najlesze sceny były z Rian i JB, szczególnie te wspomnienia. Drama mi się podobała na prawde ale to ją zepsuło, dla mnie oczywiście. Si-woo, też go lubiłam na początku, ale też go sobie zmienili i stał się nijaki

ocenił(a) serial na 8
anellotti

Z tymi włosami to fakt , też nie mogłam tego ścierpieć. Ja nie zbyt lubiłam Rian, moim zdaniem Dream High sezon 1 był dużo, dużo lepszy.

użytkownik usunięty
Hachiko_2

Hej, hej. :)
Powiem szczerze, że nie wiem gdzie mam zasięgnąć informacji na ten temat.
Wszyscy piszą, że Dream High 1 i 2 bardzo się różnią. Nasuwa mi się takie pytanie: Czy nie oglądając 1, mogę obejrzeć 2 ?
Mam jakiś zastój z 1 i nie mogę się przebić, dlatego zastanawiam się 1 i 2 to ciąg, czy odrębne historie. :)
A kto może to wiedzieć lepiej, niż osoba, która już to oglądała. :)
Przepraszam za odbieganie od tematu i z góry dziękuje. :)

ocenił(a) serial na 8

Niby dwie różne historie, dawno temu to oglądałam i niezbyt pamiętam ale drobne szczegóły są z 1 części + pierwsza część jest lepsza :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones