PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=801312}
7,4 4 864
oceny
7,4 10 1 4864
Devilman Crybaby
powrót do forum serialu Devilman Crybaby

Zakończenie...

ocenił(a) serial na 8

Devilman jest naprawdę bardzo dobry.
Anime w bardzo krótkim czasie zmienia się z przyjaznej do mrocznej (Bardzo mrocznej) opowieści.
Kreska z początku wydawała mi się dziwna ale z czasem zauważyłem że taka kolorystyka najlepiej pasuje do tego anime.
Momentami bardzo prosta i głupia ale gdy było potrzeba, zmieniała ton.
Dodatkowo genialny soundtrack 10/10.
No i tak.. zakończenie. Nie mówię że było złe, po prostu mnie zaskoczyło, za nic się nie spodziewałem takiego końca historii. Pozostawiło mnie to na parę godzin rozmyśleń o tym dlaczego tak się stało, czemu, czy mogło stać się inaczej.
8/10 Tak naprawdę ludzie są demonami.

ocenił(a) serial na 8
xari_xarxas

Szok i jestem zarówno zaskoczony i zdgrugotany

ocenił(a) serial na 8
xari_xarxas

Seria genialna, ale to zakończenie pozostawia lekki niedosyt. Brakuje tutaj przynajmniej dwóch odcinków na lepsze zakończenie i wyjaśnienie niektórych rzeczy.

ocenił(a) serial na 8
Heller1304

Tzn. No identycznie to wyglądało na filmie. W ogóle fabuła podobna do filmu, więc pewnie poprzednie anime oraz manga miały to zakończenie. Mi się podobało.

xari_xarxas

Taaa końcówka jak to zła i smutna końcówka mimo iż fajnie by było jakby się to nieco lepiej zakończyło to i tak animiec musiał być od początku do końca w mrocznych klimatach ale tak bez ogródek to mnie było nieco smutno ale i tak serię mi się fajne oglądało mi ta kreska też na początku wydawała się bardzo dziwna i taka zbyt prosta ale pewnie tylko dlatego aby walki demonów były jak najlepiej i dynamicznie zrobione które notabene według mnie a przynajmniej większość wyglądały jak jakieś karakańce namalowane przez przedszkolaka prócz samego Devilman'a, tej ze skrzydłami w miejscach uszu i tego jej gacha, tego geja co zamieniał się w byka no i tego co pamiętam jak mówił chyba że chętnie pozna tego co poskromił Amona (czyli tego demona w którego zamieniał się Akira) i którego pokonał tą demonicę ze skrzydłami i to jedyne demony które z wyglądu mi się podobały.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones