PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10004514}
7,5 9 918
ocen
7,5 10 1 9918
7,1 8
ocen krytyków
Dexter: New Blood
powrót do forum serialu Dexter: New Blood

Harrison

ocenił(a) serial na 8

w morde kopany gnojek pryszczaty. Zabił mojego ulubionego Rzeźnika z Zatoki :(

ocenił(a) serial na 9
ocenił(a) serial na 8
Benhauer

Też nadal mam niesmak po tym szczylu :P To już zawsze będzie dla mnie nie Harrison, a Ch**ison.

ocenił(a) serial na 9
prowned

Ja nie lubiłam go od początku a teraz… liczyłam na drugi sezon i żywego, wolnego Dexa. Wolałbym aby sytuacja się odwróciła a nie, ze to Dexter został zabity.

Benhauer

Je….. Harrisona . W życiu nie byłem tak zły po obejrzeniu czegokolwiek . Masakra czułem jak bym sam dostał kulkę od tej parówy z krzywą grzywką .

ocenił(a) serial na 6
Benhauer

Zakończenie jest zrobione mocno na odpierdziel dlatego nie przejmowałbym się tym.

ocenił(a) serial na 8
Benhauer

Kurde obejrzałem dziś końcówkę i stwierdziłem, że końcówka ósmego sezonu była świetna (oczywiście kiedyś uważałem inaczej). Ale teraz wolałbym new blood "odwidzieć" i nadal myśleć, że wolny Dexter żyje spokojnie w jakimś miasteczku pracując jako drwal.

ocenił(a) serial na 7
Benhauer

Kolejny przykład na to, że dzieci zawsze wpakują człowieka w kłopoty ;) Żyjesz sobie spokojnie i szczęśliwie od 10 lat, a pojawia się znów taki gnojek i wszystko nagle szlag trafia.

Benhauer

Niemowlak w starym Dexterze mnie irytował, wiem, że to inny aktor, ale z tym jest tak samo. Zepsuł serialu swoimi nastoletnimi dramami i głupim buntowaniem się.

ocenił(a) serial na 6
Benhauer

to jest tak najgorsza postać odkąd go dodali to chciałem normalnie pomijać wszystkie sceny z nim jest tak nudny z mordy i bardzo irytujący, może nie jest gorszy od carla czy tego syna lekarza z the strain, który jest najgorszym synem głównego bohatera we wszystkich serialach, ale zajmuje wysoka pozycje. Mam nadzieje, ze to ostatnie dzielo w ktorym przyjdzie zagrac temu drewaninemu ludzikowi

ocenił(a) serial na 9
Benhauer

Cóż nie mogło być lepszego zakończenia dla psychopaty Dextera. Nawet Harrison był od niego lepszy, wiedział że dla ojca nie ma już ratunku. Dexter jak Walter White w końcu powiedział - nikogo nigdy tak naprawdę nie kochał. Czyli w domyśle wszystko co robił robił dla siebie i swojej chorej obsesji. On musiał tak skończyć. Wiem, że boli...zawsze jak kończę serial to czuję niesamowitą pustkę i jakoś tak dziwnie, ale widocznie tak musi być.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones