PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=331618}

Dexter

8,2 194 034
oceny
8,2 10 1 194034
7,3 16
ocen krytyków
Dexter
powrót do forum serialu Dexter

Brian, Deb itd.

ocenił(a) serial na 9

Nie macie za złe, że twórcy serialu tak po macoszemu potraktowali brata Dextera?
[MOŻLIWY SPOILER]
Po pierwsze - nie potrzebnie go uśmiercili
Po drugie - tylko w jednym odcinku po swojej śmierci odegrał jakąś rolę(wtedy jak Dexter jechał do Jonah).
Mogli go pokazywać częściej jak Harrego, bo postać obok Dextera była imo najciekawsza. Nie poznaliśmy za bardzo historii Briana itd.

Co do Deb to dla mnie tej postaci mogło by w ogóle w serialu nie być i nie ucierpiał by on na tym za bardzo. Postać irytująca, wnosząca tylko głupotę i ferment do serialu - takie jest moje zdanie.

ocenił(a) serial na 8
Xsaav

Ja się cieszę, że go uśmiercili. Lubię tę postać i zgadzam się, że dużo wniosła do serialu. Ale ile można by było oglądać gonitwę Dextera za Brianem? Tak to każdy sezon był o czymś innym i mi się to podobało.

ocenił(a) serial na 9
czlowiekfrank

Nie musiało być gonitwy. Brian mógł zaakceptować zycie Dextera i żyć obok niego.

ocenił(a) serial na 8
Xsaav

Tylko że Brian pasował do Kodeksu Dextera i tak czy inaczej na śmierć zasługiwał.

czlowiekfrank

W cyklu powieściowym jest zupełnie inaczej. Brian wcale nie ginie i przewija się jako wujek Astor i Cody'ego. Ale też okazuje się, że Cody ma morderczy instynkt (dzięki czemu ratuje Dexterowi życie). Później Dexter szkoli go w kodeksie Harry'ego

ocenił(a) serial na 10
bazant57

Książka jest ciekawsza

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones