PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=331618}

Dexter

8,2 194 034
oceny
8,2 10 1 194034
7,3 16
ocen krytyków
Dexter
powrót do forum serialu Dexter

Uważacie, że komu Dexter by się spodobał, a dla kogo może wydawać się nudny? :)

użytkownik usunięty
natalia_1680

Dla twojej starej! XD

Odpowiedź na poziomie :)
Pozdrawiam

użytkownik usunięty
natalia_1680

No żart to był, daj spokój. : )

natalia_1680

Wydaje mi się, że pierwsze sezony wciągają jak diabli i nie można powiedzieć, że komuś by "wydawał się nudny". Ja bym pytanie rozbił na takie, jakie widnieje w temacie <tylko je sprecyzować xd>, np. pamiętam, jak swego czasu <daaawno temu, jeszcze przy sezonie nr 1 czy 2> chciałem do serialu namówić matulę, i po fragmencie stwierdziła, że nie będzie oglądać serialu o mordercy. No i co z tego, że mnie np. serial wówczas pochłonął bez reszty jak tutaj nie spodobała się sama wizja głównego bohatera.. Myślę, że serial "Dexter" każdego pochłonie i każdemu się spodoba, ale trzeba jednak mieć pewien dystans <najwidoczniej moja rodzicielka go nie ma xP>.

matiiii

ja nie oglądałem tego serialu,i nie mam zamiaru bo podobno trochę lipnie się kończy, wolałbym jakiś nowy serial zacząć, albo taki co nie dawno się zaczął i ma dopiero dwa sezony, moja mama, też raczej by nie oglądała serialu o mordercy
zastanawiam się nad serialem arrow

Sylar_Heroes

Pierwsze 4 sezony jak najbardziej można obejrzeć <a jeszcze lepiej sezony 1, 2 i 4> - jeśli masz wytrzymałość i wiesz, że możesz przerwać serial po którymś sezonie to śmiało można je obejrzeć, a resztę olać, imo : )

matiiii

jak bym zaczął to bym musiał skończyć, dlatego nie chce zaczynać, jak będę mieć trochę więcej czasu to zacznę oglądać Arrow (bo widzę że dopiero dwa sezony)

ocenił(a) serial na 7
Sylar_Heroes

Arrow nie jest zły, jest dobry, nawet bardzo dobry, ale to jednak nie to samo co Dexter. Dexter ma to coś co sprawia, że wciąga. Nawet jeżeli te 2 ostatnie sezony były dość kiepskie, to warto go obejrzeć tylko dla 1, 2 i 4 sezonu. Ale Arrowa też ci polecam. :)

Garyore

Obejrzałem pierwszy sezon Arrowa :] Dobry jest,ciekawie zakończyli ten pierwszy sezon, drugi zacznę prawdopodobniepod koniec lutego

ocenił(a) serial na 7
Sylar_Heroes

Arrow jest dobry, ale Dextera też polecam ci obejrzeć, bo jak cię wciągnie to nawet t gorsze sezony z zaciekawieniem obejrzysz.

Garyore

oj nie kuś :D

ocenił(a) serial na 7
Sylar_Heroes

Oj będę kusił. Nie możesz sobie darować takiego serialu. :)

Garyore

no way za dużo sezonów, wiem że tematyka jest dobra itd, ogólnie lubię takie rzeczy, ale jakbym się "dorwał to bym nic z tego nie zostawił" "szarpał bym jak reksio szynke" I tak oglądam jakieś tam serialiki, między innymi the walking dead, tomorrow people, almost human, arrow, no i jak wyjdzie kolejny sezon to słynne Game of Thrones

ocenił(a) serial na 7
Sylar_Heroes

Jak wolisz, w każdym razie ja ci polecam obejrzeć go sobie w wolnym czasie.

ocenił(a) serial na 7
matiiii

moja mama też się opierała, po moich opowieściach się przełamała i obejrzała od początku do końca. Teraz się dopytuje czy będą następne odcinki;)

ocenił(a) serial na 9
wassp

A ja namówiłam na Dextera mojego syna ;p :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones