PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=331618}

Dexter

8,2 193 706
ocen
8,2 10 1 193706
7,3 16
ocen krytyków
Dexter
powrót do forum serialu Dexter

Kupię książki autorstwa ww autora. Interesuje mnie szczególnie kilka tomów :

* dekalog dobrego dextera
* dylematy dobrego dextera
* delicje z dextera

Może ktoś wie gdzie mogę je dostać? (wykluczając aukcje, gdzie niektóre tomy chodzą po około 100 złotych).

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Mantra_2

Polecam jeszcze raz przejrzeć allegro, tym razem wpisując tylko nazwisko autora (z tego co widzę niektóre wydania nie mają pełnego tytułu, np. "Dekalog Dextera" zamiast "Dekalog Dobrego Dextera"). A jeszcze bardziej polecam skorzystać z anglojęzycznych księgarni wysyłkowych takich jak np. Book Depository, gdzie za całkiem przyzwoitą cenę można dostać wszystkie tomy z serii Dexter w oryginale :)

ocenił(a) serial na 7
ms_parker

W oryginale nie mogę czytać, za bardzo mnie to rozprasza, wolę jednak język polski :-) A znasz może pełną listę tomów? Co źródło to wygląda ona inaczej.
Znalazłam taką :

1. Demony Dextera (mam)
2. Dekalog Dextera
3. Dylematy Dextera
4. Dzieło Dextera (mam)
5. Delicje z Dextera (już zamówione)
6. Cień Dextera (łatwo dostępne)
7. Dexter's Final Cut (która po polsku chyba się jeszcze nie ukazała).

Ostanio widziałam też "Delirium Dextera", czy to jeszcze jakiś tom, czy któryś ma zły tytuł? Czy jest ich więcej?

ocenił(a) serial na 10
Mantra_2

te Delirium to jest wprowadzony,zamienny tytuł wydawnictwa Albatros dla 'Dylematów Dextera'.Te wydawnictwo przejęło serię po Amber

ocenił(a) serial na 7
linkin14

Właśnie, czy wydawnictwo Albatros planuje wydać od nowa całą serię? W księgarniach/sklepach/na aukcjach widzę tylko dwa tomy pod ich szyldem - "Demony..." i "Cień...". Napisałam do nich w tej sprawie, ale bez odzewu. Tak ciężko jest dostać szczególnie "Dylematy..." i "Dekalog/Delirium..." ,że bardzo by mnie ucieszyło wznowienie wydawnictwa :-)

Przeczesuje wszystkie wrocławskie Empiki i księgarnie, niestety w żadnej nie trafiłam na tomy, których mi brakuje :(

ocenił(a) serial na 10
Mantra_2

Szczerze nie wiem,ale dziwne to byłoby jakby wydali tylko 3 tomy z 6.Na internecie może poszukaj

ocenił(a) serial na 9
Mantra_2

Pytałem się o to kiedyś w mailu. Odpowiedzieli, że "jak wznowią to mnie powiadomią"

Mantra_2

Ja kupiłam w empiku, akurat niedawno wyprzedaż była, 7 zł za jeden tom.

ocenił(a) serial na 7
GodWhore

Niestety zwiedziłam kilka wrocławskich Empików, niezliczoną ilość księgarni, antykwariatów, aukcji i portali z ogłoszeniami i nic, uznałam,że może Filmweb pomoże :-)
Gdyby ktoś z Was gdzieś widział, szczególne "dylematy" i "dekalog", niech proszę da znać!

ocenił(a) serial na 10
GodWhore

Ja też kcem... :(

ocenił(a) serial na 7
Sylwiaczek666

"Delirium", czyli dawne "Dylamety" ukaże się pod koniec września : http://www.gandalf.com.pl/b/delirium-dextera/
Dziwnie Albatros wydaje te książki, ale mam nadzieję,że doczekam i "Dekalogu"...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones