PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=331618}

Dexter

8,2 193 730
ocen
8,2 10 1 193730
7,3 16
ocen krytyków
Dexter
powrót do forum serialu Dexter

Mam pytanie?

ocenił(a) serial na 9

Czy ten serial jest bardzo brutalny?Nie że jestem taki wrażliwy ale po porostu jestem ciekaw.

ocenił(a) serial na 10
Kinomaniak_136

Nie jest. Wogóle brutalny

ocenił(a) serial na 9
Replikant1

Dzięki za odpowiedź.

ocenił(a) serial na 4
Kinomaniak_136

Proszę Cię... publiczna telewizja mainstreamowa i brutalność? :/
To jak śledzie i nutella. Nie pasują razem.

ocenił(a) serial na 9
Kinomaniak_136

są sceny, które mogą budzić obrzydzenie.

ocenił(a) serial na 10
Ann_Sznu

Mnie żadna scena nie obrzydziła

ocenił(a) serial na 9
Replikant1

mnie też nie, ale niektórzy są bardziej wrażliwi ;) dlatego napisałam "mogą"

ocenił(a) serial na 10
Kinomaniak_136

Brutalne to są tzw. slashery. Ten serial nie ma scen typu "Piła". Znajdziesz w nim przede wszystkim wiele wątków psychologicznych. Moim zdaniem to film obyczajowy, niemal jak jakaś "Dynastia" :))). Z tym, że głównym bohaterem jest seryjny zabójca, a cały film pod względem scenariusza, gry aktorów i reżyserii, jest po prostu arcydziełem.

mordachamordasinski

Ja mam pytanko. Skonczylam wlasnie ogladac hannibala i zastanawiam sie czy dexter to cos w tym klimacie ? Czy morderstwa popelnione sa jakos fajnie/ciekawie ' skomponowane ' czy raczej jak w zwyklym serialu kryminalnym?

ocenił(a) serial na 8
Sheena1234

Co do morderstw to podobnie jak w Hannibalu są one dość ciekawe i zmyślne, ale nie ma co szukać klimatu z Hannibala, po prostu cała sceneria Miami, jakoś tak w moim guście psuje klimat i powagę czynu zabójstwa, oglądając kilka odcinków zrozumiesz o czym mówię ;) Całość bardziej nastawiona na rozterki moralne głównego bohatera niż na jego psychikę, chociaż tego drugiego nie brakuje. Polecić mogę jak najbardziej bo przyjemnie się ogląda, można polubić seryjnego zabójcę.

CptGrave

Brzmi zachęcająco więc zabieram sie za oglądanie.

ocenił(a) serial na 10
CptGrave

zgadzam sie 100% !!! niby o tym samym, alee sceneria robi robote " xd

Th1natos

Według mnie jedyne powiązanie miedzy Hannibalem a Dexterem jest takie że są seryjnymi mordercami.Osobiście uważam że Dex 100 razy lepszy, mimo że Hannibala też lubię.

ocenił(a) serial na 10
Angeles9906

może to kwestia ze Hannibala ukazały sie tylko 2 sezony, a Dex'a 8 . W moim przypadku oglądając po kilka odcinków dex'a lepsza wkręta" jest xd

ocenił(a) serial na 8
Th1natos

Hannibal mi sie spodobal bardziej, moze dlatego iz jest zawsze gora, to on przewiduje a nie jest przewidywalny. Przedewszystkim z Dexterem widz bardziej sie zzywa przez to min ze jest wiecej sezonow i takze przez to ze akcja glownie wokol niego sie kreci, poznajmy go od podszewki, za to Hannibal zawsze bedzie dla widza tajemnica, za to go bardziej wole :)

CptGrave

Tak w gruncie rzeczy to chyba nie można porównywać tych seriali, ba jak pisałam to jedyne powiązane jest takie że są mordercami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones